Gelinlik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

En Guzel Gelinlik Modelleri Gelinlik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

En Guzel Gelinlik Modelleri

Gelinlik alırken nelere dikkat edilmeli ? Bu soru tüm gelin adaylarının kafasının içinde dönüp durmaktadır. Çünkü hem fazlasıyla önemli hem de fazlasıyla zordur.

Bu konuda tavsiye edebileceğim ilk ve en önemli şey ise rahat edebileceğiniz bir gelinlik seçmenizdir. Bu durum hepsinden önemlidir. Düğün gününde kendinizi rahat hissetmeniz gerekmektedir. Ne gereğinden fazla dar bir gelinlik alın ne de bedeninize büyük gelen bir yapın. Bunların ikisi de sizi rahatsız edecektir. Straplez gelinlik modelleri bu bakımdan bazı durumlarda sizi rahatsız edebilmektedir. Eğer çok fazla taşıyamıyorsanız straplez kesim gelinlikleri de tercih etmeyin derim. Gelinlik alırken dikkat edilmesi gereken diğer husus ise gelinlik aldığınızda kilonuza dikkat edin. Düğün gününe kadar ya kilo verirseniz ya da alırsanız? Bu durum size sıkıntı yapacaktır. Yani düğün tarihinden çok önce almayın. Fakat son günlere de bırakmayın. Ayrıca basen bölgesi geniş olan hanımlar için bel kısmından daralan prenses model veya kabarık model gelinlikleri tercih etmelisiniz. Sizi daha zayıf ve daha hoş gösterecektir. Ve gelinlik alırken duvak rengi ayakkabı uyumu ve çiçek rengini dikkatli seçmelisiniz. Uyumu yakalamak bazen zor oluyor.

Gelinlik alırken nelere dikkat edilmeli sorusunun cevabı bazen karmaşık olsa da bazen çok basittir. Tesettürlü hanımlar için ve açık hanımlar için oldukça şık ve modern gelinlik modelleri mevcuttur. Tek yapmanız gereken bedeninizi tanımanız ve ona göre seçim yapmanız.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Gelinlik Koleksiyonları başlıklı makalemizde Gelinlik koleksiyonları ve Yeni Sezon Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartesettrl gelinlik modelleri,gelinlik alrken nelere dikkat edilmeli,gelik modeli,gelinliklikte dikkat edilmesi,tesetturlu a kesim gelinlikte nelere dikkat edilmeli
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>