Gelinlik Aksesuarları

Her genç kızın hayali olan gelinlikler artık gelinlik aksesuarları ile zenginleşiyor. Her tarz ve isteğe yanıt verebilecek kadar geniş ürün yelpazesine sahip aksesuarlarda artık gelinliklerin olmazsa olmazları arasında. Sade, klasik bir görünüm elde etmenin dışında o güne yakışır bir şekilde hazırlanmanıza fazlasıyla yardımcı olabiliyor edilen tercihler doğrultusunda. Aksesuarlar birçok model çeşitleri ile dikkat çekiyor. Gelinliğe uygun aksesuar seçilirken de saflık ve masumiyeti bozmayacak abartı bir görünüme kaçmamak için dikkat edilmesi gereken ayrı bir özen de istiyor.

gelinlik aksesuarları 2015 266x400 Gelinlik Aksesuarları

 

 

Aksesuar kullanımı gelinliğe özel bir etki katması gerekliliğini de ön plana çıkartıyor. Gelinlik aksesuarlarının geniş bir konsepte sahip olması da fazlasıyla ilgi çekmesini sağlıyor. Aksesuar konusunda geniş yelpaze de incelenmesini ele alırsak geniş kapsamlı bir konu çıkıyor karşımıza. . Kullanılan aksesuarın ayrı bir detayı oluşturarak tamamlayıcı olması için özenle seçim yapılması gerekiyor. İhtişamlı, gösterişli bir gelinlik üzerinde kullanılacak olan aksesuarın sade ve naif seçimler yapılarak güzel sonuçları ortaya çıkartır. Kullanılan aksesuarın ayrı bir detayı oluşturarak tamamlayıcı olması, gelinliğin modelini de arka plana atılmaması için dikkat edilmesi gereken ayrı bir nokta.

gelinlik aksesuarları Gelinlik Aksesuarları

Romantik gelinliklerin tamamlayıcısı olan aksesuarlar, gelin saçında da taşlı göz alıcı olmak yerine sadelikten yana olması ile göze çarpıyor. Gelinlik aksesuarları ise sadece toka ve saç bantları ile sona ermiyor. Gelinlik duvakları, eldivenleri, çiçeği, tacı, şapka modelleri, bolero modelleri, manikürü,  ojesi, takıları, el çantası modelleri, renkli kuşakları,  ayakkabıları, takıları, dantelli işlemeli duvakları, tacı, bilekliği gibi birden fazla seçeneği ile konsept oluşturmak da fazlasıyla yardımcı oluyor.

Bir önceki yazımız olan Gelin Çiçekleri Modelleri başlıklı makalemizde gelin çiçeği, gelin çiçekleri ve gelin çiçekleri modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin aksesuar,gelin düğün aksesuarları,GELİNLİK AKSESUARLARI HAKKINDA,gelinlik önü aksesuarlari,gelinte kullanılan aksesurlar nelerdir,genç gelinlik ve aksesuar çeşitleri,kapalı gelinlik aksesuarları kuşak ayakkabı seçimi
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>