Gelinlik Aksesuarları Nasıl Olmalı?

gelinlik aksesuarları nasil olmali 0 266x400 Gelinlik Aksesuarları Nasıl Olmalı?Gelinlik oldukça uzun yüzyıllar önceye dayanan bir geçmişe sahip. Bu denli derin bir tarihte de çok farklı tasarımlar ön plana çıktı. Günümüz gelinleri daha sade seçimlerle masumiyeti temsil etmesi, geçmişteki gösterişin daha çok ağır basması gibi değişik trendlere neden oldu. Gelinlik aksesuarları nasıl olmalı? Nasıl bir takı kullanılmalı? Gelinlik takıları nasıl kombinlenmeli? gibi birçok soruya neden olan konu, günümüz modasında sadelikle işleniyor. Geçmişte gelinlik ailenin gösterişini ve soylu duruşunu temsil ederdi. Şimdiler de ise masumluğun muhteşem sembolü olarak biliniyor. Bu yüzden de gelinlik takılarında uyumlu seçimler yapılmalı ve abartıdan uzaklaşmalı.

Gelinlik aksesuarları nasıl olmalı? Sorusu günümüz trendlerinde gelin saç aksesuar modellerini de öne çıkarıyor. İri çiçek taçlar, taşlı gelin taçları, gelin saç bantları derken bu alanda da pek çok alternatifle karşılaşmak mümkün. Gösterişli bir saç bandı kullanmak istiyorsanız, kolye, bilekli ve küpe üçlüsünde oldukça mütevazi seçimler yapmanız gerekiyor. Çok iri bir taç kullanmak isteyenlerin sadece bileklik kullanması da hoş bir duruşu temsil edebilir. 2015 sezonunda öne çıkan vücut kolyeleri, boyunluk modelleri, omuzdan sarkan iri kolye modelleri de gelinlikler üzerinde kullanılabiliyor. Gelinliğin dekoltesine göre değişen bu seçimler, gelinliğe ekstra bir hava kattığı da aşikar. Ayrıca pelerinler, kürkler de farklı olarak değerlendirildiğinde bir aksesuar değeri taşıyor. Tabii ki son olarak gelin çiçeklerini de unutmamak gerek. Farklı renklerin ön plana çıktığı hoş seçimlerle gelinliğinize hareket sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Gelinlik Eldiveni Modelleri başlıklı makalemizde gelinlik eldiveni, gelinlik eldiveni modelleri 2015 ve gelinlik eldivenleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin ayakkabısı duz,gelin aksesuarları nasıl olmalı,gelinlik eldiveni nasil olmali,nasıl gelinlik kombinlenir
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>