Gelinliği Hazır Almak mı Diktirmek mi?

 Gelinliği Hazır Almak mı Diktirmek mi?Gelinlik modeli her zaman için hayallerde çizili olmuyor. Zaten düşündüğünüz gelinliği bulmak da biraz zaman alan bir durum olabilir. Bu durumlarda aklınızda sürekli gelinliği hazır almak mı diktirmek mi? ikilemi arasında gidip gelmekte çok normal. Gelinliğin aslında hazır alınması da özel dikimle aynıya geliyor; çünkü beğendiğiniz gelinliği üzerine giydiğiniz zaman hemen oldu bitti olayına gelmiyor. Gelinlik bakmaya gittiğinizde mağazada sergilenen demodur. Demo gelinlikler sadece denenmek için hali hazırda beklerler. Siz seçtiğiniz gelinliğinizi almak için kararlıysanız da vücut ölçünüz alınır ve tekrardan yeni baştan aynı gelinlik dikime gider. Bu süreçte üç ya da dört kez provaya gider ve rötuşları istediğiniz gibi değiştirebilir, gelinliğin modeline de müdahale edebilirsiniz. Bu durumda da sonuç olarak size özel olarak dikilmiş bir gelinlik modelini satın almış olursunuz.

Gelinliği hazır almak mı diktirmek mi? sorusunun yanıtı aslında yukarıda bahsedilen kadar basittir. Her gelinlik modeli hemen dene ve al şeklinde değildir. Böyle bir durumda aslında otomatikman avantaja döner; çünkü dilediğiniz değişikleri yaptırabilir ve hayalinizdeki gelinlik modeline de kavuşabilirsiniz. Zaten sıfırdan üretileceği içinde vücudunuza oturan, varsa vücut kusurlarınızı kapatan bir kalıp gelinlik modeline sahip olabilirsiniz. Bu yüzden sıfırdan gelinlik tasarlatmak biraz geniş zamana tekamül eden bir durumdur. Tasarım bir gelinlik modeli istiyorsanız eğer bahsedildiği gibi 3 ile 4 prova yetmeyebilir.

Bir önceki yazımız olan Tasarımcıların 2015 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 gelinlikler, gelinlik modelleri ve tasarımcıların 2015 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarproviance gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>