Gelinler İçin Doğal Makyaj Önerileri

Gelin olmak her genç kızın yegâne hayalidir. Bembeyaz bir gelinlik, hayalleri süsleyen bir düğün mekânı, makyajıyla, saçıyla gelinlerin en güzeli olmak, hayalleri süsleyen şeylerdir. Gelinlerin son dönemlerde modaya uygun bir şekilde hareket etmeleri de, daha da gözde bir gelin olmanın şartlarından biri haline gelmiştir. 2013 Yılının modası ise; tamamen doğallıktan yanadır.

Doğal Gelin Makyajı Tercihi 265x300 Gelinler İçin Doğal Makyaj Önerileri

Doğal Tercihi

Gelinler için doğal makyaj önerilerine, tüm gelin adaylarının bakması gerekir. Hayatta nadir olarak yaşanacak bu güzel anların fotoğraf karelerinin de güzel olması için, her şeyin mükemmel olması gerekmektedir. Makyaj da bunlara dâhil olan en önemli ayrıntılardan biridir. Gelinler, bu sene doğal makyajdan yana tercihlerini kullanmalıdırlar. Peki ya gelinler için doğal makyaj önerileri nelerdir? Gelinler, doğal ve güzel bir görünüm için, özellikle öncelikle göz makyajlarına dikkat etmelidirler. Ağır ve koyu bir göz makyajı, doğal görünümden uzaklaştırır. Bu sebeple göz makyajı, olabildiğince hafif, cilt rengine göre çoğunlukla pudra tonlarında veya açık şeftali olarak tercih edilmelidir. Dudaklar da dolgun olmasa bile, daha doğal görünüm için, şeffaf tonlarında kalmalıdır. Gelinler, cilt renklerine uygun allık seçimi yapmalıdırlar. Ancak doğala yakın renkler ve tonlar tercih edilirse, 2013 modasına da uyumlu birer gelin olurlar.

Bayanların hayatlarında genellikle bir defa yaşadıkları bu unutulmaz anlarında güzel ve doğal olabilmek için, düğünler için önerilen doğal makyaj önerilerini takip etmelidirler.

Bir önceki yazımız olan Düğün Mekânına Göre Makyaj Önerileri başlıklı makalemizde Düğün için Makyaj, Düğün Makyajı ve Düğün Yerine Göre Makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarazeri gelinlerin makyaji 2014,doğal düğün makyajı,doğal düğün makyajı önerileri,doğal gelin makyaj modelleri,doğal gelin makyajı modelleri,hafif göz makyaji
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>