Gelin Saçı Modelleri

gelin saci modelleri 16 400x400 Gelin Saçı ModelleriGelinlik saç modelleri oldukça derin ve geniş bir konudur. Gelin saçı modelleri arasından seçim yaparken önceliğiniz yüz şekliniz olmalı ve kesinlikle gelinlik modelinizin tarzınızı yansıtmalısınız. Düğünde hazırlık kısmında en çok zaman ve kararsızlık silsilesinin yaşandığı konular, kişisel konulardır. Nasıl bir gelinlik? Hangi saç modeli? Nasıl bir makyaj? derken konu uzar gider, kararsızlıklar sürer gider. Peki, gerçekten hangi saç modelini seçmelisiniz? Bu konu öyle çok basit gibi görünse de, maalesef kolay bir seçim sizi beklemez. Bu yüzden kafanızda en az iki model saç şekli belirlemelisiniz. İki farklı saç modelininde provasını aldıktan sonra birini eleyip, birinde karar kılmalısınız.

Gelin saçı modelleri senenin trendlerinde ilk sırada örgülü saçlar yer alırken, ikinci sırayı ense topuzu modelleri ele geçirdi. Enseden toplanmış sade topuzlar naif ve elegan tarzın habercisi. Örgülü saçlar ele alındığında da salaş bir görünümle, bohem saç modelleri tahtına kurulmuş durumda. İki farklı ve zıt tarzı gelinlik modelleri şekillendirmeli. Gelinliğinizin tarzı hangi stili öne çıkarmaya yatkınsa ona yönelmelisiniz. Ardında da aynı grupta yer alan saç şekillerinden en az iki ayrı model belirlemeniz, sonuca daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır. İki gruba da yakın olmayabilirsiniz ve saçlarınızı salık bir şekilde kullanabilirsiniz. Salık saçlı gelin başlarında saç aksesuarları kullanmayı ihmal etmemelisiniz; çünkü natürel bir görünümü şık aksesuarlarla harmanlamak, her zaman için çok daha şık bir görünümü beraberinde getirecektir.

Bir önceki yazımız olan Gelin Başı Topuzu başlıklı makalemizde gelin başı topuzu, Gelin Saçı Modelleri ve gelinlik için topuz hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarGelinlikler Gelinlik Saci,1981 gelin saç modeleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>