Gelin Saçı Aksesuarları

gelin saci aksesuarlari 11 294x400 Gelin Saçı AksesuarlarıGelinlik kadar aksesuarlarda artık büyük bir önem taşıyor. Özellikle 2015 trendleri içerisinde ve bu aksesuarların modelleri ile kullanımı çok geniş bir yelpazede inceleniyor. Saç modellerinde kullanılan saç bantları, taşlı tokalar ve genel olarak gelin saçı aksesuarları oldukça rağbet gören bir konu. Tabii hal böyle olunca da hangi gelinlik modeline hangi aksesuar kullanılır? sorusu da beraberin geliyor. Öncelikle saç aksesuarı kullanmak istiyorsanız duvak seçimininde de dikkatli olmak gerekiyor. denildiğinde bu kapsamlı konu içerisinde yer alan çiçek motifler, taçlar ve saça iliştirilen tokaların hem duvak hem de gelinlik modeli üzerindeki etkisi tahmin edildiğinden daha büyük.

Gelin saçı aksesuarları arasında taşlı tokalar genel olarak ilk sırada karşılıyor bizleri. Saçın modelinin sade olmasını gerektiren bu parıltılı tokalar, sadeliğin örtünmesine ve iddialı bir saçın meydana gelmesine yardımcı. Hem topuz modellerinde hem de salık saçlar da kullanılan gelin tokaları, romantik gelinliklerin de tamamlayıcısı. Konu ve aksesuar seçimleri bu kadarla sınırlı değil tabii ki. Gelin başında birçok farklı saç aksesuarına yer vermek mümkün. Bir hippi geliniyseniz ışıltılı, taşlı tokalar yerine bantlı ve taçlı salık saçlar çok daha iyi bir seçim olabilir. Kabarık ve ihtişamlı bir gelinlik üzerine ise daima sade seçimler yapmak çok daha güzel bir sonucu tetikleyecektir. Ayrıca saç aksesuarlarını tek başına kullanabildiğiniz gibi aynı zamanda da duvak modelleriyle de beraber kullanmak mümkün.

Bir önceki yazımız olan İlginç Gelin Çiçekleri başlıklı makalemizde gelin buketi, gelin çiçeği ve ilginç gelin çiçekleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarışıltılı gelin aksesuarları,gelin saçı boncukları aksesuarları çiçekleri,salaş gelin buketi,gelinlik başı aksesuarları,gelince saçı aksesuarları,gelin saçı aksesur,gelin saçı aksesuarları modelleri,gelin saçı aksesuarı,gelin saç modelleri aksesuarlari,GELİN ÇOCUK SAÇI AKSESUARLARI
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>