Gelin Makyajında Hint Esintileri

Gelin makyajı, bir genç kızın hayatında en özel olarak gerçekleşecek olan gecesinde yer alan önemli bir ayrıntı niteliği taşımaktadır. Gelin makyajında trend haline gelen Hint gelin makyajları artık daha da ön plana çıkmaya devam ediyor. Hintli bayanlar zarif olmalarının yanı sıra çekici göz makyajları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Kimilerine göre fazlasıyla abartılı gelebilmesinin yanı sıra Hint gelin makyajı makyaj trendleri arasında bayanlar tarafından fazlasıyla dikkat çeken kategoriler arasında yer alıyor.

Normal günler de her bayanın tercih edebileceği kullanım türüne sahip olamayan Hint gelin makyajı, kına, nişan, düğün gibi özel günlerde fazlasıyla yer tutuyor. Ana tema Hint gelin makyajı, olarak, çıkıldığında renkler tercihler doğrultusunda fazlasıyla yoğun olamayabilir fakat güzel bir tercih sebebidir.

 

 

Hint makyajında en belirgin özellik, gözlerin ön planda ortaya çıkmasından yola çıkılarak, özgür renk tercihlerine ve birbirinden farklı tonları bir arada kullanmaya özgürsünüz. Hint gelin makyajının en iyi tamamlayıcı etkisi takma kirpiklerdir, yoğun bir şekilde tercih ve kullanım sebebidir. Hintli bayanlar kendi bakım ürünlerini doğal olarak hazırladıkları için pürüzsüz tenleri sayesinde fazlasıyla yıldız gibi parlamaya devam ederler.

Olmazsa olmazların arasında yer alan dudak kalemleri dudak rengine yakın yâda daha koyu olarak tercih edilmektedir. Dudak kalemi tercihlerinin yanı sıra açık tonlarda doğal ruj kullanılmaktadır. Büyük güzel gözleri kadar, büyük ve hoş görünen dudak biçimini makyajda tercih etmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Gelinlerin Vazgeçilmez Tercihi Eyeliner Ve Kırmızı Ruj başlıklı makalemizde Gelinlerin Vazgeçilmez Tercihi Eyeliner Ve Kırmızı Ruj hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarhint makyaj modelleri,2015 makyaj tercihleri,GELİNLERİN HAZIRLAIKLARI
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>