Gelin Makyajı Trendleri

gelin makyaji trendleri 1 Gelin Makyajı TrendleriHer sene değişime uğrayan ve yenilenen moda makyaj trendleri içinde geçerli. Gelin makyajı trendleri 2014 senesi için fresh görünümlü, natürel ve doğal makyaj ile değerlendirildi. 2014 sonbahar ayına girdiğimiz günümüzde makyaj trendleri soft renklerle değerlendiriliyor. 2015 içinse tercihler yine aynı yönde şekilleniyor. Soft renkler kullanılarak sade makyaj tercihleri her zaman olduğu gibi bu sene de tercih görüyor.

Gelin makyajı trendleri abartıdan uzak, ışıltılı ve oldukça sade. Yüz bölgesinde sadece bir yerde daha gösterişli seçimler yaparak çok muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Allık seçimleri ile yanaklarınız ön plana çıkarılabilir, dudaklara dikkat çekmek isteyen gelin adayları bordo ya da kırmızı renklerle modayı yakından takip edebilir ya da direk olarak odak noktanızı gözlerinizde toplayıp muhteşem buğulu makyaj seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Makyajdaki değişmeyen kural sadece bir noktaya adapte olmaktır. Bu karar da adeta ince bir çizgiyi temsil eder. Özellikle de düğün günü giyilen gösterişli gelinlikler, görkemli duvak ve saç modelleri düşünüldüğü zaman iş makyaj uygulamasına gelince daima mütevazi davranılmalıdır. Sizi yansıtmayan bir makyaj görüntünüz de eğreti bir durum açığa çıkmasına neden olacaktır. Bu istenmeyen durumun yaşanacağı gün de önemli olduğu için hiç uygun bir zaman değildir. Bunun içinde yenileye açık olmamak, abartılı makyaj seçeneklerinden uzak durmak ve doğallıktan yana karar vermek çok daha doğru sonuçlara işaret eder.

Bir önceki yazımız olan 2014 Hint Gelin Makyajı Örnekleri başlıklı makalemizde 2014 Hint Gelin Makyajı Örnekleri ve Yeni 2014 Hint Gelin Makyajı Örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarünlülerin gelin makyajları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>