Gelin Makyajı Nasıl Yapılır

 

Gelin Makyajı Örnekleri Gelin Makyajı Nasıl Yapılır

Örnekleri

Şüphesiz ki düğün günün de en çok önem verilmesi gereken konulardan bir tanesi de gelin makyajıdır. Gelin adayları o gün çarpıcı ve hoş görünmek isterler. Fakat yanlış ellere düştüklerinde ortaya çok abartılı ve sırıtan makyaj modelleri çıkmaktadır. Bunu önlemek içinde çok dikkatli olmak doğru kuaförü seçmek veya evde kendinizin yapmasıdır.

Gelin makyajı nasıl yapılır? Bu soru düğün öncesi ve düğün gününe kadar genç kızların kafasında dolaşıp duran bir konudur. Gelin makyajı yapılırken başta dikkat edilmesi gereken konu düğün mekanı, gelinlik ve gelinin kişiliğidir. Eğer gelin abartıdan hoşlanmıyorsa düğün günü yapılan abartılı makyajdan rahatsız olacaktır ve kendini iyi hissetmeyecektir. Eğer gece oluyorsa düğün veya gündüz bir kır düğünüyse ona göre ya gece makyajı yani çarpıcı renkler ya da kır düğününe uygun gündüz dikkat çekecek makyaj yapılmalıdır. Gelin makyajında önemli olan diğer bir konu ise makyajın kalıcılığını sürdürmesidir. Kimse düğün günü düğünün ortasında akan bir makyaj istemez. Ve bu konu oldukça önemlidir. Gelin makyajında en çok dikkat edilmesi gereken kısım ise göz makyajıdır. Zira kişinin en etkili yeri gözüdür. Gelinin yüz şekline göre kaş modeli belirlenmeli, uygun renklerde göz makyajı yapılmalıdır.

Gelin makyajı nasıl yapılır ? Bu konuda önemli olan bir kaç noktayı vurguladık. Fakat gelin makyajı çok önemlidir ve profesyonel eller tarafından yapılmalıdır.

Sade Gelin Makyajı Gelin Makyajı Nasıl Yapılır

Sade Gelin Makyajı

 

Bir önceki yazımız olan Gelinler İçin Doğal Makyaj Önerileri başlıklı makalemizde Gelin Makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin makyaji,düğün makyajı,nişan makyajı,gelin makyajları,gelin makyaj sade,dugun icin makyaj,sade makyaj nasil yapilir,gelinlik makyaji,gelinlik kolalamak nasil yapilir,gelin makyajı örnekleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>