Gelin Makyajı 2015 Trendleri

gelin makyaji 2015 trendleri 12 284x400 Gelin Makyajı 2015 Trendleri hep sona kalan ama her zaman için derinlemesine düşünülmesi gerekilen bir konu. Tüm duruşu etkileyen ile sade ve bir o kadar fresh bir görünümü öne çıkarıyor. Adeta hiç makyaj yokmuş gibi duran soft bir duruşu tetikleyen uygulamalarda en çok ten makyajına dikkat edilmeli. Gelinlik modelinin gösterişli tavrına zıt düşen natürel seçimler her daim doğal güzelliği tetikleyen bir sonuca ulaşmayı sağlayacaktır. Bu yüzden de çok fazla renkli seçimler yapmak yerine iddiasız ama bir o kadar da size özgün sonuçlara öncelik vermelisiniz. Tam ters uygulamalar ise her zaman için ciddi bir kargaşaya ve boğucu bir stile neden olacaktır. Tüm kargaşa da doğal güzelliğin önünü kesen ve hiçbir şekilde estetik durmayan bir görünümü de beraberinde getirir.

Gelin makyajı 2015 trendleri aydınlık ve ıslak makyajı da tetikliyor. Rengin dudaklarda kullanılması, çarpıcı bakışları geri plana atmıyor. Gösterişsiz ama bir o kadarda iddialı sonuçlar trendler arasında hemen asil görünümü ile dikkat çekiyor. Gelin makyajınızı siz de çok daha sade ve tamamen kendi cilt tipinize uygun yaptırmalısınız. Cilt tiplerine uygun olmayan bir makyajın sonucu çok parlayan ya da olduğundan daha mat ve donuk bir görünümle sonuçlanabilir. Bu yüzden nasıl saç modeliniz için prova yaptırıyorsanız, en azından cilt analizini de düğün öncesinde bir profesyonele danışarak, seçimlerinizi aşağı yukarıya toparlamalısınız.

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Gelin Makyajı Modelleri başlıklı makalemizde Gelin Makyajı, gelin makyajı modelleri ve ilkbahar gelin makyajı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 doğal gelin makyajı,gelinin son hazırlıkları,nikah için topuz saç modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>