Gelin Çiçekleri Modelleri

gelin cicegi modelleri 1 266x400 Gelin Çiçekleri ModelleriGelinlik aksesuarlarında çiçek aslında düğünün konseptine, damat adayının giyim detaylarına da renk veren bir ayrıntıdır. Farklı alanlara bu denli bir sıçrama aslında tüm organizasyonu etkileyen önemli bir detaya dönüşür. modelleri farklı tarzda ve renkte yorumlanabilir. Çiçeğin cinsi ve buket haline getirilmesi tamamen gelinliğin modeli ile alakalıdır. Renk ise tüm konsepte şekil verir; düğün mekanın süslenmesi, damadın yakasına iliştiren çiçekler, masalara konulan şamdanların içerisindeki tonlamalar hep bir ahengi oluşturulmalıdır. Günümüz modasında yer alan zıt renkler de tüm konseptin ters dönmesine ilham verebilir. İlla kırmızı bir gelin buketi alıyorsanız her yandan kırmızının fışkırdığı bir süsleme kullanmamalısınız. Kırmızı sıcak bir renktir ve aralara soğuk renkler serpiştirmek tüm boğuculuğu dağıtır, şık bir atmosfer yaratılmasına da katkı sağlar.

bakımından değerlendirildiği gibi aynı zamanda da buketin dış yüzeyi de unutulmamalıdır. Natürellik ve doğallığın moda olduğu 2015 trendlerinde bu detayı allandırıp budaklandırmak yerine, daha sade ve soft bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Tüm düğün konsepti kapsamındaki tüm detaylar dışında kalan uyumda unutulmamalıdır. Bunların dışında ama bir o kadar da en içinde bulunan ayrıntı da gelin adayıdır. Gelinlikte kullanılan aksesuar sadece gelin buketi değildir elbette. Gelin saçında kullanılabilecek tokalar, ayakkabı modeli de gelinlerin stiline yön verir. Bu yönde doğal olarak tüm konsepte tekrardan yansır. Birbirini tamamlayan halkalar doğru seçildiğindeyse ortaya muhteşem bir duruş çıkar.

Bir önceki yazımız olan Gelin Saçı Aksesuarları başlıklı makalemizde gelin saçı, Gelin Saçı Aksesuarları ve saç aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardamat yakasına çiçek
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>