Gelin Broş Modelleri

gelin bros modelleri 11 Gelin Broş ModelleriBayanlar için gelinlik oldukça özeldir. Gelinliği özel kılan farklı aksesuarlar ile stil yaratmak artık mümkün. Gelin broş modelleri ile gelinliğinize çok farklı ve hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sadece gelinlikler için değil hatta gelin çiçeğinizi bile farklı broş modelleri ile süsleyebilirsiniz. 2014 yılının öne çıkan gelinlik modelleri arasında en göze çarpan özellik sadelikten ibaretti. Düz ve sade gelinlik modellerinin şıklığı kimi zaman dantel detayları ile kimi zaman ise farklı işlemeler ile değerlendirildi. 2015 gelinlik modelleri de 2014 gelinlikleri kadar sade ama bir o kadar da şık. Gelinlik arayışlarınızda ki ince detayları bulamadığınız zaman farklı broş modelleri ile gelinliğinizi istediğiniz görünüme kavuşturmanız mümkün.

Gelinlik modelleri artık son iki sezondur çok görkemli modelleri geri plana iten, daha çok doğal ve sadelikle tasarlanmaya başladı. Herkesin farklı tarzı ve isteği olduğu için kabarık gelinlik modelleri de bunca sadeliğe rağmen rağbet gören modellerin arasında. Her gelinlik modeli için farklı aksesuar kullanımlarınızı gelin broş  modelleri ile de değerlendirmeniz mümkün. Özellikle kolye, takı gibi aksesuarları kullanmayı sevmeyenler için ideal bir çözüm yolu da bu muhteşem broşlardan geçiyor. İncili broş, taşlı broş gibi bir sürü çok ayrı modele rahatlıkla ulaşabilir ve gelinliğinizin istediğiniz ayrıntısına bu muhteşem aksesuarları kullanabilirsiniz. Gelinliğin üzerinde kullanmak istemeyenler de gelin çiçeklerinde bu çok şık detayı gündeme getirebilir.

Bir önceki yazımız olan Gelin Manikürü ile Gelin Oje Seçenekleri başlıklı makalemizde gelin manikürü, gelinlik oje renkleri ve gelinlik oje seçenekleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbroş modelleri ve fiyatları,gelin saç broşu,sac broş modelleri ve fiyatı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>