Gelin Bilekliği Modelleri

Hoş Gelin Bilekliği Modelleri Gelin Bilekliği Modelleri

i Hoş Gelin Bilekliği Modelleri

Gelin adayları için gelinlikler önemi tartışılmaz bile. Fakat gelinliklerin yanında gelinlikleri tamamlayan aksesuarlar ve ayakkabılar da gelinlik kadar önemli olmasa da önemlidir.  Gelinlik kadar hoş duran bir de vardır. Gelinlikler ile uygun kombin yapıldığında gerçekten çok şık durmaktadır.

Gelin bilekliği modelleri çok rahat bulunabilecek modellerdir. Her yerde satımı yapılmaktadır. İster abartılı bir gelin bilekliği modeli olsun isterse cici bir gelin bilekliği olsun iki tarzda gelinliğe çok yakışmaktadır. Zevkinize göre gelin bilekliği seçimi yapabilirsiniz. İnci ve taş işlemeli gelin bilekliği modelleri oldukça şık ve iddialı modellerdir. Diğer bir yandan ise son dönemlerde en çok tercih edilen dantel işlemeli gelin bilekliği modelleridir. Bu modeller çiçekli, güllü ve tüllü modellerdir. Gelinlik ile iyi bir tamamlayıcı olan gelin bileklikleri modası hızla artmaktadır. Taş işlemeli gelin bilekliği modelleri daha çok abartıdan hoşlanan gelin adaylarının tercihi olabilir. Sadelikten hoşlanan gelin adayları için de oldukça fazla seçenek vardır.

Gelin adaylarının şıklığını tamamlaması için gereken gelin bileklikleri gelinliğe uygun olmalıdır. Renk seçiminden işlemelerine kadar gelinlikle bütünlük içinde olması lazımdır. Uygun seçimler yapıldığında sizi çok hoş bir görüntüye ulaştıracaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelin Başı Saç Aksesuarları başlıklı makalemizde gelin başı, gelin başı aksesuarları ve gelinlik aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaryhs-fh_lsonsw,gelinlik bileklikleri,gelin,gelin bilekliği,nedime bilekliği,gelin bileklikleri,Gelin bilekligi modelleri,GELİN BİLEKLİK,düğün için bileklik modelleri,gelinler icin dantelli bileklik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>