Gelin Başı Topuzu

gelin basi topuzu 10 266x400 Gelin Başı TopuzuGelinlik saçı tüm düğün hazırlıkları kadar önemli, bir o kadar da gösterişlidir aslında. Gelin başı topuzu denildiği zaman çok farklı ve birbirinden bağımsız modellerle karşılaşılır. Kişinin istek, gelinlik modeli ve yüz şekli baz alınarak da binlerce saç modelinden tercihler yapılır. Gelinlik için saç modelleri gelinliğinizi aldıktan ve duvak modeliniz belli olduktan sonra seçilmelidir. Gelin topuzları ayrıca yüzün şekline göre de farklı olarak tasarlanabilir. Düğün gününe bırakılmaması gereken saç modeline daha önceden karar vermelisiniz. Hatta önceden iki ayrı saç modelini saçlarınıza prova yaptırmalısınız; çünkü her beğenilen saç ne yazık ki kişiden kişiye farklı bir duruşu yansıtacaktır. Bu kişiden kişiye değişen ayrıcalık özellikle de topuz modellerinde daha çok karşınıza çıkar.

Gelin başı topuzu düşünüyorsanız eğer, muhakkak en az iki farklı topuz modelini kuaförünüze danışmalısınız. Gelin saçı modasında senenin trendleri daha çok ense topuzlarını içeriyor. Ense bölgesine toplanmış saç modelleri örgüler kullanılarak zenginleştiriliyor. Ayrıca saç aksesuarları da ense topuzu modelleri üzerinde daha rahat kullanılabiliyor; çünkü ense topuzları balon topuz modellerine göre çok daha sade bir görünüme sahiptir. İstenilen saç aksesuarını da taşıyabilir. Yalnız saç aksesuarında da dikkat edilmesi gereken nokta duvağın yapısıdır. Duvak modelinden daha ön plana çıkarılması gereken aksesuarlar, gösterişli duvaklarla tercih edilmemelidir. Son olarak da gelin saçı için topuzlar kesinlikle kişinin yüz şekline göre değerlendirilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Kır Düğünü Gelin Saçı başlıklı makalemizde gelin saçı, kır düğünü gelin saçı ve kır düğünü saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin başı topuz,GELİN BAŞI TOPUZLARI,gelin başı topuz modelleri gorsel,gelinlikler iin sa modelleri,topuz gelin başları,gelin bası patlıyan topuz,gelin başı isimleri,gelin başı topuz isimleri,gelin başı ense topuzu,gelin başı topuzu
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>