Gelin Başı Salık Saç Modası

salik gelin saci modelleri 1 400x272 Gelin Başı Salık Saç ModasıDüğün mevzusu ilk etapta gelinlik seçimi ile başlayıp, uzayıp giden ve kişileri de oldukça kararsızlıkta bıraka bir süreçtir. Kararsızlık tabii ki de dış görünüm açısından kaynaklanır. Gelinlik modeli, saç ve makyaj aşaması, ayakkabı seçimi derken telaşlı geçen bir süreç yaşanır. Öncelikle kesinlikle gelinlik provası yapıldığı gibi, duvak tercihi belli olduktan sonra saç ve makyaj konusunda da prova yaptırılması gerekir. Salık gelin saçı modelleri arasından bir seçim yapmak istiyorsanız da gelinliğin modeline göre uygun saç stiline karar verilebilir. Omuzlarında detayları bulunan gelinlik modellerinde salık gelin başı modellerinden kaçınılması daha doğru bir karar olacaktır.

Salık gelin saçı modelleri düşünüldüğü zaman ilk kısa saçlar akla gelse bile, 2014 sezonunda gündeme gelen çiçekli taçlar ve saç aksesuarları nedeni ile oldukça rağbet görmeye başladı. 2015 gelin saçı sezonunda da özgür saçlar yine gündemde olacak. Hafif ve iri dalgalı saçların doğal görünümüne iliştirilen taşlı ya da çiçekten saç aksesuarları farklı ve doğal bir stilin ön plana çıkmasına yardımcı seçimler arasında. Özellikle saç renginde geçişlerin olduğu modellerde daha güzel bir görünümün açığa çıktığı da bir gerçek. Tek tonlu bir saç renginiz varsa hareket katmak bakımından örgü ile destekleyebilirsiniz. Tüm bunların dışında kakül, kırpma, perçem gibi bir kesimle de tarzınızı iddialı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. 2015 senesinde yandan ayrık ve hafif kabarık saçların moda olması ile değişik bir modernle de görüntünüze farklılık kazandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gelin Başı Topuz Modelleri başlıklı makalemizde gelin başı topuz modeli, gelin başı topuz modelleri ve topuz gelin saçı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsalık saç modelleri,salık gelin sacı,gelin için salık saç modelleri,salık saç gelin bsşı,salık saç gelin başi modelleri,salık gelin saçı modelleri,salık saç,SALIK SAÇTA DUVAK,gelinlik modellerine göre gelin başı,gelinlik modelleri salık
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>