Gelin Ayakkabısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hayal gibi yaşanacak olan düğünü gerçekleştirmek imkânsız değil. Fakat düğünün tam bir karnaval havasında geçmesini isteyen gelin adaylarının özellikle gelinlik kadar seçim yapacakları ayakkabı modellerindeki rahatlığı da büyük önem taşıyor. Gelinliğe uygun olmasının yanı sıra istenilen tarz ve modellerde geniş bir konsepte kadar uzanan gelin ayakkabıları modellerinin de o özel günde özellikle sizlerin güzel bir gün geçirebilmesi için rahatlığı büyük önem teşkil ediyor.

Moda konseptleri arasında yer alan ve her geçen gün özel üretim halinde olan gelin ayakkabı modelleri birbirinden çekici olmasının yanı sıra ilginç tarz ve detaylarda da yer almaya devam ediyor. 2015 moda trendleri arasında yer alan gelin ayakkabıları artık; farklı renk tonlarında, taşlı, pullu detayları ile karşımıza çıkmaya hızla devam ediyor.

 

 

Özel olarak sipariş kapsamında yer alan modellerde isim ve şekiller de istek üzerine yer alabiliyor ister gelinliğin rengi ile aynı tonda isterse farklı renk tonlarında ve tarzlarda bulunabilecek olan gelin ayakkabılarında,  farklı detaylar da uygulamak mümkün. Fakat düğün konseptine uygun olmasının yanı sıra özellikle düğünde sizin rahatlığınız önemli bir yer teşkil ediyor.

Kimse düğününde oturmak istemez öyle değil mi? Seçilecek olan gelinlik ayakkabı modellerinde nasıl olacağına karar vererek yola çıkmak işinizi kolaylaştıracaktır. Önemli olan nokta gelinliğin altında duruşunun yanı sıra ayağınızı sıkmayacak, rahatsız olmanıza sebep olmayacak ve esnek kumaşlardan olması bu özel günde işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır.

Bir önceki yazımız olan En İlginç Gelin Ayakkabıları başlıklı makalemizde en ilginç gelin ayakkabıları, Gelin Ayakkabısı ve gelin ayakkaıları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarcam gelinlik ayakkabısı,gelin ayakabıları ve gelinlikler,gelinlik altına beyaz sade ayakkabılar,spor ayakkabıyla gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>