Gelin Ayakkabısı Nasıl Seçilir?

gelinlik ayakkabisi nasil secilir 8 400x289 Gelin Ayakkabısı Nasıl Seçilir?Ayakkabı hep detay içeren ve içine girince upuzun bir hal alan konulardan. Ayakkabı seçimi gerek günlük hayatta gerek abiye ayakkabı modelleri için büyük bir öneme dikkat çeker. Kombin tamamlanmasında ayakkabı her zaman bir geçiş ve tamamlayıcı özelliğine sahiptir. Konu gelip düğün hazırlıklarına kadar varınca işin boyutu ayrıcalıklarla dolar. Gelin ayakkabısı nasıl seçilir? Gelin ayakkabısı alırken dikkat edilecekler neler? ? Ve daha birçok sorunun cevabına ulaşmak aslında göründüğünden daha kolay.

Gelin ayakkabısı nasıl seçilir? Sorusunun ilk yanıtını gelinlik modelinizi baz alarak cevaplayabilirsiniz; çünkü ayakkabınız ile gelinliğinizin detayları kesinlikle uyumlu olmalıdır. Renk bakımından farklı ve çok daha canlı tonlarda ayakkabı giymek isteyebilirsiniz; fakat bu durumda da ayakkabının detaylarını gelinliğinizle uydurmanız çok daha hoş olacaktır. arasından seçim yaparken ayrıca ayağınızın rahat etmesine kesinlikle dikkat etmelisiniz. Ayakta vakit geçirmek, aynı ayakkabıyla dans etmek vs. gibi durumlarda ayakkabının sizi rahatsız etmemesi gerekli. Düğün gününüzü bir ayakkabının mahvetmesinin önüne geçmek ve önlem almak için yedek gelin ayakkabısı modellerine de göz atmanız önerilmektedir. Ayrıca topuk detayı da seçim için önemli bir detayı içinde barındırır. Özellikle damat adayı ile aranızdaki boy farkını düşünerek ayakkabı topuğunun kaç cm olması gerektiğini araştırmalısınız. Müstakbel eşinizden daha uzun bir görüntü vermek en azından fotoğraflar için uyumsuz bir görünüm ortaya çıkarabilir.

Bir önceki yazımız olan Kış Gelinlerine Bot Modelleri başlıklı makalemizde gelinler için bot modelleri, gelinlik için çizme modelleri ve gelinlik için kar ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarGEL NL K AYAKKABISI KAÇ CM OLMALI,gelinayakkabisi,gelnlk modeller,gelinlikler AYAKKABILAR,gelinlik ayakkabısına nasıl resim yapılır,gelinlik ayakkabısı nasıl olmalı,gelinlik ayakkabısı kaç cm yorum,gelinlik ayakkabısı kaç cm olmalı,gelin ayakkabısı kaç cm olmalı,gelin ayakkabıları kaç cm
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>