Gelin Arabası Süslemeleri

gelin arabasi suslemeleri 0 400x293 Gelin Arabası Süslemeleri Düğün hazırlıkları, stresi, davetiyesi, gelinliği, damatlığı derken oldukça kalabalık ve telaşlı geçen bir zaman dilimidir. Değerlendirilen tercihler çoğaldıkça hangi birini seçeceğinizi şaşırırsınız. Davetiyesi ayrı, düğün yeri ayrı, organizasyonu ayrı ayrı değerlendirmeniz gerekir. Hepsi başlı başına çok farklı konulardır ve bir an önce halledilsin istenir. Bunda yorgunluk ve koşuşturma telaşı içerisinde bir gelin arabası süslemeleri eklenir. Çoğu zaman son güne bırakılan ve çok fazla standart seçenekleri olduğu düşünülen bu konu, aslında çok farklı tarzlara sahiptir. Evlendiğiniz ve hayatınızda unutamayacağınız bu mutlu güne farklı tasarımlar ekleyebilir ve düğün arabanızı alışılagelmişin dışında bir süsleme ile hazırlatabilirsiniz.

Gelin arabası süslemeleri çok mühim gibi gözükmese de düğünün olmazsa olmazları arasındadır. Genellikle ülkemizde konvoy halinde ilerleyen arabalar korna sesleri ile meşhurdur. Bu konu dış ülkelerde değerlendirildiğinde ise gelin arabasına takılan konserve kutularının sesi ile yankılanır sokaklar. Sizde bu farklı alternatiften yararlanarak, gelin arabanıza konserve kutuları bağlayabilirsiniz. Gelin çiçeğinize uygun renklerde süslemeler yapabilir ve renk kombinasyonunu ön plana çıkarabilirsiniz. Tamamen size özel bir görünüm istiyorsanız farklı materyallerden oluşan süslemeleri de uygulayabilirsiniz. Buna örnek kullanabileceğiniz peluşlar aynı zamanda da kalıcı bir hatıraya sahip olmanızı sağlayabilir. Ayrıca 2015 senesinin tül modasından da yararlanıp gelin arabası süslemesi için farklı renkler kullanılabilir. Dış süslemenin yanı sıra arabanın içerisinde düzenlenecek farklı süslemeler gelin ve damatlar için hoş sürprizler yaşanmasını sağlayabilir.

Bir önceki yazımız olan 2014 2015 Alyans Modelleri başlıklı makalemizde 2014 2015 Alyans Modelleri, beyaz altın alyans modelleri ve sade alyans modeller hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin arabası süsleme modelleri,gelin arabası süsleme,gelin arabası süsleri,gelin arabası süslemeleri,gelin arabasi susu,düğün arabası süsleme,gelin araba süslemeleri,araba süsleme modelleri,gelin arabası süslemesi,düğün hazırlıkları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>