Gelin Arabası Nasıl Seçilir?

                 

           

      Gelin Arabası Nasıl Seçilir?

       Düğün günü geldi çattı. Tüm hazırlıklar tamamlandı. En azından siz öyle düşünüyor olabilirsiniz. Ülkemizde düğünlerde göz ardı edilen unsurların başında gelin arabası gelmektedir. Gelin arabası aslında düşünüldüğünden çok daha fazla öneme sahip olup, etkileyici bir giriş yaparak düğününüzde tam anlamıyla yıldız olabilmeniz için sizin en büyük yardımcılarınızdan birisi olacaktır. Bu yüzden gerekli dikkati ve özeni gösterirseniz masallardaki gibi bir giriş ile düğününüzde boy gösterebilirsiniz.

Gelin arabası nasıl seçilir? Bu soruya verilecek en güzel, kesinlikle klasik araçları tercih etmek olacaktır. Klasik yada antika araçlar hem şık hem de zarif görüntüleri ile sizin havanıza hava katacağı kesin. Klasik sedan araçlar maliyet olarak sizleri daha rahatlatacak olan modellerden. Bu modellerin günümüz modern araçlarına nazaran farklı ise arka koltuklarının diz kısmında daha geniş bir yer olmasıdır. Bu durumda gelinlik ile araç içinde rahat bir şekilde hareket etmenize imkan sağlayacaktır. Eğer maddi açıdan bir probleminiz yok ve kesinlikle havalı bir araç isterseniz klasik bir limuzin tercihi tam sizlik olacaktır. Araç içindeki geniş mekan sayesinde en rahat şekilde yolculuk edebileceksiniz.

Gelin arabası nasıl seçilir? sorusunun bir başka cevabı ise tarihin eskitemediği Vosvos’lar olacaktır. Vosvoslar hem sevimli hem de güzel araçlardır. İster üstü açık bir Vosvos ile isterseniz de başka modelleri tercih ederek düğününüzü daha da güzel bir hale getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Düğün Masası Süsleme Örnekleri başlıklı makalemizde Düğün Masası, Düğün Masası Süsleme ve Düğün Masası Süsleme Örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarilginç düğün arabaları,mavi gelin arabası,kiralık vosvos üstü açık gelin arabası,Kırmızı üstü açık gelin arabaları,üstü açık kırmızı vosvos gelin arabası,üstü açik vosvos gelin arabasi,vosvos kiralık fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>