Galia Lahav Gelinlik Modelleri 2015

Rusya’nın ileri gelen gelinlik firması Galia Lahav, modelleri ile diğer tüm gelinlik markalarına adeta meydan okuyor. Rus tasarımcı Galia Lahav’ın kendi tasarımından oluşan ve ismi ile aynı olan Galia Lahav gelinlik modelleri 2015 koleksiyonu ile yine büyülemeyi başardı. Dar kesim gelinlik modellerine dikkat çeken gelinlikler büyülü dokunuşlarla işlenmişe benziyor. Daha çok sırt detayına yer veren gelinlikler de güpürlü kumaşlar da ilk sırada tercih edilmiş. Yeni sezon gelinlik modellerinde çok konuşulacağa benzeyen koleksiyon, seksi ve iddialı bir duruş kazandırıyor. Bu yüzden iddialı bayanların tercihi olan firma, dünyaca ün yapmış gelinlik markaları arasından.

Galia Lahav gelinlik modelleri 2015 sezonunda yeniden sırt dekoltesine yer vermiş. Sırt detaylarında bulunan zincirli kolye görünümleri de, seksi seçimler kadar iddialı. Zarifliğin ve şıklığın karşılığını oldukça veren görenleri büyülemeye yetiyor. Balık etekli ve dar kesim düz gelinliklerin ön plana çıktığı sezonda, gelinlikler tüllerle detaylandırılmış. Küçük düğme ayrıntıları da gelinliklerin aksesuarları yerine sayılabilecek tarzdan. Kuğu tarza da öncelik tanıyan yeni koleksiyon, bohem tarzı da inceden inceye destekliyor. Özellikle saç aksesuarlarında hippi saç bantları ile süslenmiş gelin başı modelleri marjinal bir tavrı sergiliyor. Gelinlik şapkası ülkemizde henüz çok fazla yaygın değil; fakat Galia Lahav bu detayı da unutmamış. Gelin şapkalarından adeta zarafet akıyor. Sizde gelinlik seçimleriniz şıklığın seksi duruşunu temsil etmek istiyorsanız Galia Lahav tasarımlı gelinliklere kesinlikle göz atmalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan Minimalist Tarz Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, minimalist gelinlikler ve minimalist tarz gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargalia lahav gelinlik fiyatları,galia gelinlik,galia lahav,galia lahav gelinlik,gali lahav gelinlik,galia lahav gelinlik modelleri,galia lahav kıbrıs,şapkalı gelin saç modelleri 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>