Evde Nikah Şekeri Yapımı

Bebekli Nikah Şekeri Evde Nikah Şekeri Yapımı

Bebekli Nikah Şekeri

Evde çok basit bir işlemdir. Hatta bu işlem sayesinde düğün zamanında masrafınızı azaltmayı sağlayabilir yada bu sayede biraz para kazanabilirsiniz.

Daha önce nikah şekerlerini görünce bunların uzman eller tarafından çıktığını düşünürdüm. Fakat evde nikah şekeri yapımı da aynı bu uzman ellerden çıkmış gibi durmaktadır. Nikah şekeri malzemelerinin de bulunması zor değildir. Her yerde fazlasıyla bu tarz şeyler satan marketlere rastlayabilirsiniz. Nikah şekeri yapımında şekerler, tül, tül parçaları, slikon tabancası, kurdeleler,boncuklar kullanılmaktadır. İstediğiniz modele göre değişir tabi bu. Basit bir örnek vermek gerekirse önce bir tülü yayınız. Sonra üstüne şekerleri koyunuz. Hoş durması için şekerleri biraz daha birleşik koyabilirsiniz. Sonra tülü ortadan katlayın. Kenarlardan buruşturarak hoş bir model görüntüsüne getirin. Daha sonra da kurdele ile süsleyebilirsiniz. En sonunda ise istenilen modele göre süsler ekleyebilirsiniz. Küçük gelin süsleri, kalpler ve bu tarzlar şeyler ile daha da güzelleştirme ihtimaliniz yüksektir.

Evde nikah şekeri yapımı size çok şey katacaktır. Dediğim gibi bu sayede hem evde vaktinizi doldurabilir hem para kazanabilir hem de düğün masraflarından biraz kurtulmayı sağlayabilirsiniz. Bu basit işlemin birçok güzel modeli vardır ve yapımı oldukça basittir.

Bir önceki yazımız olan Düğün Mekanı Seçiminde Püf Noktalar başlıklı makalemizde Düğün Mekanı Seçimi ve Düğün salonu Seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarnikah ekeri yapm,nikah şekeri yapımı,nikah şekeri modelleri ve yapımı,evde nikah şekeri yapımı,nikah şekeri,bebek şekeri yapımı,nikah şekeri malzemeleri,evde bebek şekeri yapımı,nikah şekeri nasıl yapılır,bebek şekeri nasıl yapılır
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>