Etek Kısmı Dantelli Gelinlik Modelleri

Bir gelinlik kadar bayanlara yakışan başka ürün olduğunu söylemek neredeyse imkansızdır. Bayanların büyük bir bölümü için eşsiz ürünlerden bir tanesi olarak gösterilen gelinlikler, bu özel kıyafeti giyme vakti gelmiş ve bu gün için sayılı zamanı bulunan bayanların iyiden iyiye heyecanlanmasına sebebiyet vermektedir. Gelinlik modelleri arasında ideal olanını seçebiliyor olmak büyük zorluklardan bir tanesidir. Bu yüzden de seçim yapmak her zaman için son derece zorlu bir süreçtir. Eğer sizlerde kendinize göre bir model bulamıyor ya da kafa karışıklığı yaşıyorsanız sizler için önerimiz etek kısmında dantelleri bulunan modellerdir.

Etek kısmı dantelli gelinlik modelleri içinde en çok dikkat çeken model olarak yarım kollu gelinlikler gösterilebilir. Kol kısmında kullanılan tüller sayesinde elbiseye farklı bir hava katılmakta ve görsel olarak başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Birçok bayana yakışacak tarzda bir ürün olması sebebiyle de tercih edilmekte olan yarım kollu gelinliklere göz atmanızı öneriyoruz.

Etek kısmı dantelli gelinlik modelleri arasında balık kesime sahip modellere de ayrıca bir dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle kendi vücut hatlarına güvenen bayanlar için ideal ürünlerden bir tanesi haline gelen bu model, vücudunuzu sararak hatlarınızı ortaya çıkarttığı için biraz da riskli bir üründür. Fakat risk ne kadar fazla ise getirisinin de o kadar fazla olacağı unutulmamalıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Kabarık Victoria Kyriakides Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Victoria Kyriakides Gelinlik Modelleri ve Victoria Kyriakides Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinliklet,gelenlikler,kabarik uzun kollu dantelli gelinlik,kabarik gelinliklet,2014 gelinlik modeller kol kısmı,etegi kalin dantelli fakir kollu gelinlikler,duz etegi dantelli gelinlik,dantelli ön etek detaylı gelinlikler,2015 yarım balık gelinlik modelleri,kısa etekli gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>