En Şık Dantelli Gelinlik Modelleri

en sik dantelli gelinlik modelleri 2 266x400 En Şık Dantelli Gelinlik ModelleriDantelli gelinlikler gelinlik sezonunda ciddi bir yere sahip. Yeni sezonda da en şık dantelli gelinlik modelleri gelin adaylarının ilk arayışları içerisinde. Hem kesim hem de tasarım olarak birbirinden farklı bu dantel gelinlikler kuşkusuz yine sezonun en trend gelinlikleri arasında yerini alacak. Gelinlik modelleri gelin adayları için önemi tartışılmaz büyüktür. Gelinlik seçiminden önce her zaman içinde çoğu gelin adayının kafasında tasarladığı bir modeli de mutlaka vardır. Son üç sezondur da bu düşüncelerde hemen hemen her gelin adayının ilk olarak öncelik tanıdığı modeller arasında dantel baş rollerde yer alıyor.

En şık dantelli gelinlik modelleri sayı bakımından oldukça fazla. Aslında dantelin ağır bastığı bir gelinlik tasarımını giymek istiyorsanız ve vücut ölçüleriniz de el veriyorsa sonuç belli. Dar kesim gelinlik modelleri, danteli en çok vurgulayan ve öne çıkaran gelinliklerden. Vücut yapınız inceyse ve dantelli bir gelinlik düşünüyorsanız eğer dar kesim gelinlik modellerini kolaçan edebilirsiniz. Tabii dantel işin içine girince ve konu da gelinlik olunca sadece dar kesimle kalmıyor örnekler. Balık etekli gelinliklere de bakmakta fayda vardır. Balık etek de son iki sezondur en çok giyilen modellerden; fakat bu sene yeni sezonda balık etekli gelinlikler biraz geri planda kalabilir. Bunun nedeni de kuğu gelinlik modelleri. Kuğu gelinliklerde oldukça görkemli kuyrukları ile dantelin yakışacağı tasarımlardan sayılıyor. Son olarak da dantel çok ağır basmasa da olur diyorsanız, dantelle detaylandırılmış kabarık gelinlik modellerini de göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güpür Dantel Gelinlikler başlıklı makalemizde Dantelli Gelinlikler, güpür dantel gelinlik modelleri ve güpür dantel gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaren şık gelinlikler,en şık gelinlik markaları,en şık dantelli bornoz,bayram paşa daki gelinlik ler,E ŞIK GELİNLİK MODELLERİ,sık gelınlık modeleri,danteli gömlekler44 şık,en şik,en şık dantel gelinlikler,en şık danteller
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>