En Moda Sırt Dekolteli Gelinlikler

en moda sirt dekolteli gelinlikler 6 245x400 En Moda Sırt Dekolteli GelinliklerGelinlik modelleri arasında trendler iki üç sezondur hep sırt dekoltesine dikkat çekiyor. 2015 en moda sırt dekolteli gelinlikler sadece görüntü olarak pencereyi andırmıyor. Asimetrik kesimlerinde kullanıldığı gelinlik modelleri oldukça şık tasarımlarla değerlendiriliyor. Sırt dekolteli gelinlik modellerinde dantel, tül ve işlemeler 2015 trend seçenekler arasında yer almaya başladı. Özellikle 2015 yılının sezonunda dekoltede dantel bir görünüm oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Sırt dekolteli bir gelinlikte derin bir transparan görüntü verilmiş ise kesinlikle başka bir göz alıcı detay kullanılmamalıdır; çünkü derin sırt dekolteli gelinliklerde odak noktası dekoltedir. Bunun harici bir dekolteye daha yer vermek fazla ve gereksiz bir ayrıntıyı oluşturacaktır.

2015 en moda sırt dekolteli gelinlikler transparan tül üzerine işlenmiş zarif düğme detayları da dikkat çeken modeller arasında. Küçük ve sade düğmelerin görüntüsü şık bir duruşu destekleyecektir. Sırt dekoltesini sadece zayıf bayanlarda kullanmak bu güzel gelinlik modellerini geri plana atacaktır. Gündemdeki gelinlikler incelendiği zaman ise bu tarz bir modelin geri planda olmadığı anlaşılmaktadır. Bundan da anlayabileceğiniz gibi sadece zayıf bayanların tercih edeceği bir gelinlik modeli değildir. Her türlü vücut hattına sahip kişinin giyebileceği gelinlikler arasındadır. Kilo problemi olan bayanların sadece dikkat etmesi gereken nokta, dekoltenin olduğu bölgede transparan tül detayları kullanabilir. Tül vücudu sararak toparlar ve herhangi bir sarkık ya da fazlalık gibi görünümleri de otomatik olarak gizlenmesine neden olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Dantel Balık Etek Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde dantel balık etek gelinlik, dantelli balık etek gelinlik modelleri ve dantelli balık etek gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarSIRT DEKOLTELİ BALIK MODEL GELİNLİK,en moda dekolteli gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>