En İlginç Gelin Ayakkabıları

en ilginc gelin ayakkabılari 10 400x266 En İlginç Gelin AyakkabılarıDüğün günü ayaklarınız belki de en çok sağlam basması gereken bir gün. Tüm koşuşturmanın son bulduğu ve yepyeni bir hayata adım attığınız bu gün, gerçekten ayaklarınız en kıymete binen tarafınız dense abartılmış olmaz. Tüm günü ayakta, sizi kutlamaya gelen kişilerin tebriklerini kabul ederek geçireceğiniz, çılgınlar gibi dans edip, eğleneceğiniz gün… En ilginç gelin ayakkabıları denildiğinde akıllara direk olarak converse’ler, babetler falan geliyor. Evet, yanılmadınız ilginç seçimlerinde bu tarz ayakkabılar da mevcut; fakat sadece iki tane ile sınırlı bir kategori değil.

Öncelikle düğününüzü nerede yapacağınız ayakkabı seçimi içinde önemli. Çimlerin üzerine serilmiş bir kır düğünü mü? Denizin tam dibinde bulunan bir kumsalda beach düğünü mü? Kapalı bir mekanda salon düğünü mü? Ya da toprağın üzerinde ve tam bir çiftlik düğünü mü? Düğün organizasyonunun yapılması için çok fazla seçenek bulunuyor. Siz yeterince sınırları zorladınız mı? En ilginç gelin ayakkabıları da bu çok ilginçleşebilecek düğün organizasyonu için farklı farklı seçenekler sunuyor. Gelin botu, çizme modelleri, babetler, spor ayakkabıları, parmak arası terlik bile ve hatta ayakkabısız sadece hal hal takılarak gerçekleşen düğünler… Sadece istemeniz ve rahatınızı düşünmeniz, ilginç gelinlik ayakkabısı için yeterli. Sıradan bir düğün için bile ikinci bir alternatif düşünülmesi gerekir. Yağmur alternatifinden sizi çizmeler korurken, yorulan ayaklarınızı babet modelleri ile yatıştırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Spor Gelinlik Ayakkabıları: Converse başlıklı makalemizde converse gelin ayakkabısı, gelinlik ayakkabıları ve spor gelinlik ayakkabıları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaren ilginç gelinler,ayakkabılar hakkında ilginç bilgiler,geli ayakkabıları ve fiyatları,ilginç ayakkabıları,İLGİNÇ GELİNLER,ilginç gelinlik ayakkabısı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>