Düz Taban Gelin Ayakkabısı Modelleri

İşlemeli Düz Taban Gelin Ayakkabısı Modelleri Düz Taban Gelin Ayakkabısı Modelleri

İşlemeli Düz Taban

Düğün sezonunun yaklaşmasıyla beraber gelinlerin telaşı bir hayli artmaktadır. Gelinlik seçiminden, gelin ayakkabısı seçimine kadar gelinleri tatlı bir telaş sarmaktadır. Gelinlik seçimi kadar gelin ayakkabısının seçiminde ne kadar önemli olduğunu her gelin adayının bilmesi gerekmektedir.

Her hanım topuklu ayakkabı sevecek diye bir kural yoktur. Bir de her hanım topuklu ayakkabıya alışkın değillerdir. Bu yüzden gelin ayakkabısı seçerken bu hanımların düz tabanlı ayakkabı seçme imkanları vardır. Gelin adayları gelin ayakkabısı seçerken topuklu gelin ayakkabısı seçmek zorunda olmadıklarının farkında olması gerekmektedir. Bu yüzden de eğer topuklu ayakkabıyla rahat edemiyorlarsa düz tabanlı gelin ayakkabısı modelleri arasından tercih yapmaları gerekmektedir. Düz tabanlı gelin ayakkabısı modelleri de en az topuklu ayakkabı modelleri kadar hoş durmaktadır. Peki ya ne tarz düz taban gelin ayakkabısı modelleri tercih edilebilir? Bu sorunun cevabı gelin adayına bağlıdır. İsterse babet isterse converse tarzı gelin ayakkabısı tercih edebilir. Renk olarak tercihe göre renkli bir model yahut bembeyaz bir model de tercih edebilir. Genellikle gelin adaylarının tercihi beyaz ve krem renklerinden yana olmaktadır. Bu modeller üstünde taş işlemeli ve dantel işlemeli gelinlik modelleri oldukça modadır. Gelinlik modelinize göre gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Bu tercih sizin için daha doğru olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Oleg Cassini Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri, Oleg Cassini Gelinlikler ve Oleg Cassini Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardüz taban ayakkabı modelleri,converse gelinlik ayakkabıları,gelin babetleri,gelin conversi,düz gelinlik ayakkabı modelleri,GELİN AYAKKABISI MODELLERİ 2014,düz taban ayakkabı,gelin ayakkabı modelleri düz taban,dz taban ayakkab modelleri,DÜZ gelin ayakkabısı modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>