Düğün Mekânına Göre Makyaj Önerileri

Her genç kızın gençlik hayalidir bembeyaz gelinlikler içerisine girmek ve evlenmek… Her bayan kendisine uygun bir eş bulduğunda evlenme hayalleri kurar ve düğününde mükemmel olmak ister. Mükemmel düğün için, güzel bir gelinlik, güzel bir düğün mekânı, gelinliğe uygun saç ve makyaj mutlaka gereklidir. Hepsinin uyum içerisinde olması, mükemmelliği yaşamak adına da çok önemlidir.

Düğün Makyajı Neye Göre Yapılmalı Mekan 300x197 Düğün Mekânına Göre Makyaj Önerileri

Neye Göre Yapılmalı (Mekan)

Düğünü olan bayanların, düğün mekânına göre makyaj önerilerine kulak vermekte fayda vardır. Kır düğünü tercih eden açık cilt rengine sahip bayanların, özellikle göz renkleri de mavi ve yeşil tonlarındaysa, açık tonlu göz kalemleri ve açık renkte hafif renklendirilmiş pudralar ve makyaj uygulamaları daha uygun olacaktır. Gözleri iri olan bayanların, kır düğünü yapmaları durumunda ise, siyah göz kalemi kullanmaları hafif dokunuşlu bir makyajla oldukça uyumlu olacaktır. Salon düğününde, düğün mekânına göre makyaj önerilerinde ise; salon düğünlerinin daha çok gece hayatını yansıtması sebebiyle ağır makyajlar kullanılabilir. Daha koyu tonlar, gri ve siyah tonlarını, salon düğünü tercih eden kahverengi ve siyah renginde göz rengine sahip bayanlar tercih edebilirler. Gözleri küçük olan bayanlar ise, çok fazla siyah göz kalemi kullanmamalıdırlar.

Düğününüzün daha renkli ve güzel geçmesini istiyorsanız, makyajınızın da düğün konseptinize uygun olması gerekir. Düzgün bir makyajla, düğününüzü vazgeçilmez kılabilir ve düğününüzün yıldızı olmayı, herkesi büyülemeyi başarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 En güzel Gelin taçları başlıklı makalemizde 2014 taç modelleri, gelin taç fiyatları ve Gelin taçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargöz makyaji dügün,hafif düğün makyajı,düğün makyajı görseller,düğün makyajı görselleri,düğün makyajları modelleri görselleri,gelinik icin goz makyaji,gelinliğe uygun makyaj
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>