Düğün Masası Dekorasyonu

dugun masasi dekorasyonu 13 266x400 Düğün Masası Dekorasyonu aşama aşama ilerler ve detaylarına indikçe de bir çok ince ayrıntıyla karşılaşılır. Bu ince detaylarda düğünü özgün bir hale getirirken, sıradan bir kutlamadan ayrılmasına ve daha çok özel bir hal almasını sağlar. Düğün masası dekorasyonu da bu hazırlık aşamalarının aslında en önemlilerindendir. Mumlar, şamdanlar, çiçekler, kullanılan diğer süsleme aksesuarları misafirlerinizin kendilerini özel hissetmelerini ve ayrıca düğününüze daha şık bir durum kazandırır. Aslında tüm bu özgünlüğe kavuşmak çok fazla ek bir masraf yapmanıza da gerek yoktur. Sadece özenmek ve biraz çaba sarf etmek, hayal ettiğiniz atmosferin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Düğün masası dekorasyonu hazırlığında önceliğiniz düğün konseptiniz ve kutlamayı düzenleyeceğiniz ortamdır; çünkü ortama uyumsuz bir masa düzeni maalesef çok şık olsa da göze batacaktır. Bu yüzden düğününüzün gerçekleşeceği alanı göze almak önemlidir. Açık havada bir yaz düğünü planlıyorsanız aslında ışıkların muhteşem görüntüsünü kullanarak masayı ve çevre süslemeleri özel olarak siz bile hazırlatabilirsiniz. Üstelik basit bir şekilde led ya da nostaljik bir ortam yaratmak için bilinen sarı ampuller yeterli gelecektir. Ayrıca masanın üzerinde tabak, çatal düzenlemeleri için özel peçeteler ya da çatala iliştirilmiş bir teşekkür kartı da muhteşem bir fikir olabilir. Çiçek aksesuarlar da ortamda bir yaz ve bahar havasını sağlayan en güzel süsleme seçenekleri arasındadır. Ayrıca nazar boncuğu, inciler, farklı renkli taşlar da masanın daha zengin görünmesine katkı sağlar.

Bir önceki yazımız olan Değişik Nikah Şekeri başlıklı makalemizde değişik nikah şekeri, nikah şekeri ve nikah şekeri modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardüğün masa dekorasyonu,düğün masa dekorasyon,düğün masası dekorasyon,açık hava gelin masası dekor,düğün masası dekorasyonu,Gelin masasi düzenlemeleri,kina masasi dekorasyonu
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>