Düğün Arabası Fikirleri

dugun arabasi fikirleri 9 266x400 Düğün Arabası FikirleriDüğün tarihiniz belli ve tüm hazırlıklar tamam; belki de kaçırdığınız ayrıntılar vardır, mesela gibi… Düğün arabası fikirleri denildiğinde aklınıza öyle klasik arabalar ya da sıradan süslenmiş otomobiller gelmesin; yani en azından farklı olmak istiyorsanız. Düğün hazırlıklarında özgün fikirler ve yenilikçiliğin peşindeyseniz eğer sırf son model arabalar ile ilgili hayaller kurmamalısınız. Limuzinli bir giriş ise zaten çoktan klişe bir seçenek oldu. Peki, daha fark yaratan fikirler neler? İlk önce biraz nostaljik fikirlere göz atmalısınız. Örneğin bir fayton ya da bisikletle bir girişe ne dersiniz? Fayton fikri de size pek cazip gelmiyorsa bisiklet planını deneyebilirsiniz. Tabii ki gelinlik ve damatlıklarla bisiklet sürmek sizi biraz zorlayabilir. Bunun için bu konsepti fotoğraflarınıza taşıyabilir ve çok hoş kareler oluşturabilirsiniz.

Düğün arabası fikirleri için fotoğraflara sığmayanlara motorla bir gezme planı hoş gelebilir. Hem sevimli hem de oldukça ilgi çekici bir çift olmak için değil üstelik. Motor kullanmak sizin için bir tutkuysa eğer bu tutkunuza düğün gününüzde veda etmek ve arabalara hapsolmak zorunda değilsiniz. Kalabalıktan hoşlanan çiftler içinse otobüsü donatma fikri sıcak gelebilir. En sevdiğiniz arkadaşlarınızla düğünde ilgilenememekten korkuyorsanız eğer tüm heyecanınızı sadece onlarla yol boyu yaşayabilirsiniz. Bu fikir arkadaşları ile beraber fotoğraf çekimi yapmak isteyenler için de oldukça kolaylıkta sağlayacaktır. Düğün günü size en yakın olanları yine yakınınızda tutmak her zaman için zaman kazandırır.

Bir önceki yazımız olan Düğün Davetiyesi Fikirleri başlıklı makalemizde düğün davetiyesi, düğün davetiyesi fikirleri ve düğün davetiyesi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>