Drapeli Gelinlik Modelleri

drapeli gelinlik modelleri 10 300x400 Drapeli Gelinlik ModelleriKat kat kumaşların şıklığını gelinlik modelinize yansıtmak ister misiniz? Drapeli gelinlik modelleri günümüz trendlerinde sofistike tarzın öncülüğü kapmış bulunuyor. Gelinliğinizin kumaşındaki kat kat görünümle şık ve tarz bir görünüme sahip biri olmayı kim istemez ki? kumaşının görüşünden dolayı çok daha zayıf durmanızı da destekleyecektir. Düz ve sade kumaşlara nazaran özellikle bel ve göbek kısmında fazlalığı olan, kilo problemi yaşayan kişiler için çok hoş bir seçim olacaktır. Katlı kumaşlar vücudunuzu sardığı ve toparladığı için de çok daha zayıf bir duruşunda sahibi olacaksınız.

Drapeli gelinlik modelleri günümüz modasında trendler arasında ilk sıralarda. Hoş ve sade yapıları ile dikkat çeken bu modeller, çoğu gelinlik markasının yeni kreasyonuna girdi bile. Farklı ve alternatif yapısı ile apayrı bir stilin sahibi olmak için bu tarz bir gelinliği rahatlıkla satın alabilirsiniz. Modayı yakından takip ederek yorum getirmek gerekirse, drape de düşük kol detayları yine sezonun en çok öne çıkan tasarımları arasında. Demonte omuzların yeni sezonda popülerliğini arttırması dolayısıyla, bu tarz bir gelinlik modelini değerlendirebilirsiniz. Tabii ki sadece kol detayı ile değil, gelinlikler tarzları ile de farklı modellere dikkat çekiyor. Bunların en başında dar kesimi gelinlikler bulunuyor. Bir de kuğu gelinlik modellerinin popülerliğini günden güne arttırması, drapenin sadece ön kısımlara değil kalça kısmına da dikkat çekmesine olanak sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 İlkbahar Gelinlik Trendleri başlıklı makalemizde 2015 ilkbahar gelinlik trendleri, gelinlik modelleri ve moda gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarKABART MALI ĞELİN LİKLER,gelinlik drapeli
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>