Dore Renk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Sade Dore Renk Gelin Ayakkabısı Modelleri Dore Renk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Sade Dore Renk Gelin Ayakkabısı Modelleri

     Evlilik sürecinde bir gelin adayının en çok kafasını karıştıran ve karar verirken zorlanmasına sebep olan nedenlerin başında gelinlik seçimi, bundan sonra ise gelinliğe uygun bir gelin ayakkabısı seçmek geliyor diyebiliriz. Gelin ayakkabısı, hem gelinliğin ön plana çıkmasını ve şık görünmesini hem de gelin adayının giydiği büyüleyici gelinlik içinde olabildiğince şık durmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de gelişi güzel ya da fazla düşünülmeden bir gelin ayakkabısı seçmek düşündüğünüzden çok daha kötü bir görüntünün ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Son dönemde doğru gelin ayakkabısı seçiminde ise dore renkli gelin ayakkabıları ön plana çıkmaya başlamış durumda.

Dore renk gelin ayakkabı modelleri konusunda en çok göze çarpan modeller kuşkusuz taşlarla süslenmiş olanlar. Taş süslemeli modellerin ciddi anlamda zarif ve şık bir görüntüsü var. Bu süslemeler isteğe göre değişiklik gösterebiliyor. Eğer isterseniz büyük boyutlardaki birkaç taş ile dore renkli ayakkabınızı süsleyebilir isterseniz de çok küçük fakat dikkat çeken parlak taşlardan bolca kullanabilirsinizi Tercih tamamen gelin adayının kararına kalmıştır ve her ikisi de şık görüntü için idealdir.

Dore renk gelin ayakkabısı modelleri arasında diğer alternatifleriniz ise tek renkli sade dore renk gelin ayakkabısı modelleri olacaktır. Bu modellerde sadelik ön plana çıkartılmıştır ve ayakkabının hiçbir yerinde dore harici renk bulunmamaktadır. Biraz olsun farklılık isteyenler için ise topuk kısmı farklı renklerle boyanmış modellere göz atmaları yerinde bir karar olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Nişan Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde Nişan Ayakkabıları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardore ayakkabı modelleri,dore rengi,dore ayakkab modelleri,dore ayakkabi,dore renk ayakkabı modelleri,dore rengi gelinlik ayakkabisi,dore rengi en sik ayakkabilar,dore ayakkabı fiyatları,dore abiye ayakkabılar,dore gelin ayakkabısı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>