Diz Altı Gelinlik Modelleri

   Gelinlik dendiğinde hemen herkesin gözünde etekleri yerleri süpüren modeller oluşmaktadır. Bu görüntü zaman içerisinde zihnimize işlenmiş olan bir görseldir ve herkesin bu tarz gelinlikler giymesi şartmış gibi hissedilir. Halbuki, farklı tarzlarda son derece güzel ve şık gelinlik modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller arasında ise ne çok dikkat çeken diz altı etek boyuna sahip olan modellerdir. Görüntü olarak alışılmışın dışına çıkmayı başaran fakat aynı zamanda görsel açıdan kimsenin yadırgamayacağı kadar de görüntüsünü benimsetmeyi başarmış bir modelledir. Son derece zor bir şeyi başarmış ve genel olarak gelin adaylarının ilgisini çekmeye de başlamıştır.

Diz altı gelinlik modelleri görüntü olarak diğer modellere nazaran farklıdır ve görüntüye alışmak biraz zaman alabilmektedir. Fakat eğer yerleri süpüren bir gelinlik istemiyor, yere değen gelinliğin problem oluşturacağına inanıyorsanız bu tarz gelinlik modelleri sizin için ideal olabilir. Diz altı gelinlik modellerinde genel olarak dantel detayının fazlasıyla kullanıldığını söylemek mümkündür. Dantelin zarif görüntüsü diz altı etek boyundaki gelinlik ile bir araya getirildiğinde ortaya çok başarılı bir ortaklık çıkıyor diyebiliriz.

Diz altı gelinlik modelleri arasında farklı modeller arayanlar için ise taşlarla kaplı modelleri önermek mümkündür. Bu modeller sayesinde parıl parıl bir gelinliğe ve eşsiz bir güzelliğe sahip olabiliyorsunuz. Aynı zamanda diz altıdaki boyda bir etek giydiğiniz için eteğe basma ya da başkası tarafından eteğe basılması gibi güç durumlarla da karşılaşma riskini sıfıra indirebiliyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri ve Yeni 2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardiz altı gelinlik modelleri,60lar gelinlik modelleri,dizalt bot,60lar gelinlik,diz altı gelinlik,diz altı elbise abiye,diz altı dantelli elbise,dantelli diz altı elbiseler,altı kabarık elbise modelleri,tesettırlu dız altı etek ve bas ortu modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>