Derin Yırtmaçlı Abiye Modelleri

derin yirtmacli abiye modelleri 10 248x400 Derin Yırtmaçlı Abiye Modelleri2014 yılının sonuna yaklaşırken abiye modellerinde dekolte yerini yırtmaç detaylarına bırakıyor. Bu kış ve sonbahar mevsimini de içine alarak şimdiden yırtmaç yılı ilan edilebilir. Günlük kıyafetlerden, abiye modellerine kadar en göze çarpan detay yırtmaç. Derin yırtmaçlı abiye modelleri ile çok daha ince bir bacak portföyü çizmek mümkün. Elbise ve abiye modellerinde derin yırtmaç detayına sahip renkler çoğunlukla beyaz, lacivert, kırmızı, bordo ve tabii ki siyah. Siyah renkli abiye modellerinde kullanılan derin yırtmaçlar seksiliği ön plana çıkartırken zarif görünümü de adeta kuvvetlendiriyor.

Derin yırtmaçlı abiye modelleri arasında dikkat çeken detaylar sadece renkler değil. Derin yırtmaçlı tasarlanan elbiseler ya göğüs ya da sırt dekoltesi ile destekleniyor. Oldukça iddialı kimselere hitap eden seksi abiye elbiseler şıklığı, feminenlikle vurgular cinsten. Bu tarz abiye elbiselerinin altına kombinleyeceğiniz ayakkabılarda dikkat çektiğinden ayrıntılı bir şekilde incelenmesi gerekiyor. Seçimini sadelikten yana kullanmak isteyenler kıyafetleri ile aynı renk ayakkabı tercih edebilirler. Aynı zamanda ayakkabıyı vurgulamak isteyenler de aynı renk olmasa da seçimlerini uyumlu renklerden yana kullanabilirler. Sırt ve derin yırtmaçlı abiye elbisenizi çok yoğun aksesuara boğmaya gerek yok. Aynı şekilde dekoltesi göğüs detayında olanlarında çok fazla takı kullanmaması önerilmektedir. Daha çok sade bir görünüm ile dekoltelerinizi odak noktası haline getirmeniz çok daha hoş görünmenize destek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 2015 Sonbahar/Kış Nişanlık Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2014 2015 Sonbahar Kış nişanlık abiye modelleri, 2015 nişanlık abiye elbise ve 2015 nişanlık abiyeler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarderin yırtmaç,yırtmaçlı abiye modelleri,derin yırtmaçlı abiyeler,derin yırtmaçlı elbise modelleri,bacak yırtmaçlı abiye elbiseler fiyatı,derin yırtmaçlı abiye modelleri,DERİN YIRTMAÇLI ABİYE,derishow 2015 abiye,derin yırtmaçlı abiye fiyatlari,derin yırtmaçlı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>