Değişik Nikah Şekeri

degisik nikah sekeri 12 266x400 Değişik Nikah ŞekeriDüğün konusu geçen her yerde her zaman fikirleri birbirini izler. Rutin olarak badem şekeri alınır, bir tüle sarılır ve nikah veya düğün günü dağıtılır. Herkesin hep aynıdır. Tabii günümüzde bunu mıknatıs, fotoğraf, tüyler ve boncuk gibi aksesuarlar süsleyebilir. Bohça gibi yapılan ve genelde şeffaf tüllerle sarılan şekerler hep birbirinin aynısı gibidir. Değişik nikah şekeri arayışındaysanız bu tüllerle yapılmış ve çok farklı aksesuarlarla süslenmiş şekerler sizi tatmin etmeyecektir; çünkü muhakkak daha önce katıldığınız bir düğünde benzerine rastlamışsınız. Bir sepet, sepeti tutan güzel bir kız ve içinde tülle kaplanmış nikah şekerleri… Değişiklik denildiğinde bu sıralamada herhangi bir farklılığa rastlanmaz. Peki bu çok farklı şekerler ne olabilir ki?

Değişik nikah şekeri denildiğinde aklınıza küçük düğün kekleri gelmesin; adı üstünde şeker. Renkli, değişik, hiçbir yerde olmayan fikirler nelerdir? Öncelikle nikah şekerini dağıtmak istiyorsanız eğer sadece tüllerle kaplanmayacağı fikri yerleşebilir aklınıza. Öyle çok allanıp budaklandırmadan bir kese kağıdını kullanabilirsiniz. Kese kağıdı üzerine dilediğiniz formatta bir yazı yazabilir ve hatıra kısmını destekleyebilirsiniz. Bu da sizi tatmin edecek bir fikir değilse eğer ve düğün yapılacak özel bir alanda bu şekerleri davetlilerinize sunmak istiyorsanız eğer açık büfe bir köşe düzenleyebilirsiniz. Bir ya da iki masanın üzerine dilediğiniz şekerleri koyabilir ve isteyenin, istediği şekeri alma fırsatını yaratabilirsiniz. Pamuk şekere kimse hayır demez. Pamuk şekerinden nikah şekeri olur mu? Neden olmasın!

Bir önceki yazımız olan Kına Gecesi Elbiseleri başlıklı makalemizde kına gecesi elbiseleri, kına gecesi için elbise ve kınalık hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardeğişik nikah şekeri modelleri,değişik nikah sekerleri,nikah şekeri için değişik fikirler,farklı nikah şekerleri,degişik nikah şekeri modeli,DEĞİŞİK NİKAH ŞEKERİ FİKİRLERİ,farklı nikah şekeri,farklı nikah şekeri fikirleri,nikah şekerleri farklı,çok güzel ve değişik nikah şekerleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>