David Tutera Balık Etekli Gelinlik Modelleri

Bundan önce ki yazımızda yine David Tutera’nın straplez gelinlik modellerinden bahsetmiştik. Bu sefer de yine çok beğenilen David Tutera  balık etekli gelinlik modelleri konusuna değinmek istiyorum.En güzel balık etekli gelinlik modellerini burada bulabilme şansına da sahip olduğunu unutmayın.

Bilindiği üzere balık etekli gelinlik modelleri de straplez gelinlik modelleri gibi çok fazla trend olan modeller arasındadır. Bu modellerin son zamanlarda modası bir hayli artmıştır. Öncelikle David Tutera gelinlik modelleri için oldukça fazla çeşit olduğunu söyleyebilirim. Ve zaten balık etekli gelinlik modelleri bile kendi içinde gruplara ayrılmıştır. Bu gruplarda dilediğiniz tarzda gelinlik modellerini bulabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse dantelli balık etekli gelinlik modelleri, fırfırlı balık etekli gelinlik modelleri düşünebilirsiniz. Bu sen bu modellerin yanında birde drapeli balık etek gelinlik modelleri ön plana çıkmaktadır. Drapeli David Tutera balık etekli gelinlik modelleri ilk tercihleriniz arasında bulunmalıdır. Bide sepet örgülü gelinlik modelleri de bu sene trend olan modeller arasındadır. Resimden de göreceğiniz gibi oldukça hoş duran bu modelleri de size tavsiye edebilirim. Son olarak bu gelinlik modellerinde oldukça farklı tarz vardır. İster sade balık etekli modeller olsun isterseniz de iddialı modeller hepsini burada bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Miss Mine Kabarık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Miss Mine Kabarık Gelinlik Modelleri ve Yeni Miss Mine Kabarık Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik modelleri balık
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>