Dantelli Kabarık Gelinlik Modelleri

dantelli kabarik gelinlik modelleri 10 266x400 Dantelli Kabarık Gelinlik ModelleriGelinlik modellerinde dantel ayrıntısı en çok aranan ve tercih edilen özelliklerin arasında. Dantelli kabarık gelinlik modelleri gelin adaylarının arayışları için oldukça tatmin edici modellerden oluşuyor. Hem gösterişli hem de zarif gelinlikler istenilen görünümü elde etmek için yeterli olacaktır. 2014 sezonu ele alındığı zaman zaten dantel neredeyse gelinlik modellerinin olmazsa olmazları arasında yerini aldı. 2015 gelinlik modelleri incelendiğinde de yine aynı durumla karşılaşılmaktadır. Gelinliklerde dantel üste bölgede, sırt dekoltesinde ya da etek bölgesinin uç kısımlarında kullanılmaktadır. Ayrıca sade bir gelinliğin duvak ayrıntısı da dantelle süslenmiş olması da çok şık bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar.

Dantelli kabarık gelinlik modelleri kimlere yakışır? sorusunun cevabı aslında kabarık gelinlik modellerini tercih edebilen kişiler tarafından değerlendirilebilir. Kısa boylu ve  minyon kişilerin kabarık gelinlikleri seçmek yerine çan kesim gelinlik modelleri arasından seçim yapmaları daha doğru olur. Çok kabarık bir gelinlik giymek istiyorsanız da üst kısmın dar ve yüksek bel kesimli olmasına dikkat etmek daha orantılı bir görünüm sergilenmesine yardımcı olacaktır. Gelinlikte daha uzun boylu gözükmek için modeli iyi belirlemek gerekir. Bunun içinde bacak boyu ile üst bedenin ölçüsünü düzgün bir şekilde ayarlamak gerekir. Kabarık gelinliklerde de bu durumu ancak belin yüksek olmasını vurgulayarak elde edilecektir. Bu vurgu da kemer, işleme veya dantel ayrıntısı ile yansıtılabilir. Böylelikle de kabarık gelinlik modellerini tercih etmemeniz için ortada hiçbir neden de kalmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2015 En Trend Gelinlikler başlıklı makalemizde 2015 en trend gelinlikler, 2015 gelinlik trendi ve 2015 trend gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkabarık dantelli gelinlik modelleri,dantelli gelinlik modelleri kabarık,gelinlik modelleri kabarık dantelli,2015 gelinlik modelleri kabarık dantelli,kabarık mendil ve dantelli gelinlikler,kabarık gelinlik modelleri dantelli,üstü dantelli gelinlik modelleri,dantelli gelinlik kabarık modelleri,dantelli çan gelinlikler,2015 gelinlik modelleri kabarık üstü modelli
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>