Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri

dantelli gelin ayakkabisi modelleri 6 267x400 Dantelli Gelin Ayakkabısı ModelleriGelinliğin tüm detayları bir bütündür. Gelinliğiniz kadar makyajınız, saçınız ve ayakkabınız da önemlidir. Dantelli gelin ayakkabısı modelleri ile bu bütünlüğü bozmadan oldukça şık kombinler yaratabilirsiniz. Gelinliğiniz özellikle sade ve tüllerden oluşuyorsa çok hoş görünmenizi sağlayacaktır. 2014 yılında renkli gelinlik ayakkabı modelleri ön plana çıksa bile dantelli ve yine gelinliğinizin renginde olan ayakkabı modelleri de çoğu kişi tarafından tercih edildi. 2015 yılı gelinlik modası da pek fazla değişime uğramıyor. Farklı gelinlik modellerine yine çok şık ve zarif gelinlik ayakkabıları eşlik ediyor.

Dantelli gelin ayakkabısı modelleri dantel ayrıntısı bulunan gelinlik modelleri için de ideal. Hem uyumu ve ahengi ayakkabınızla devam ettirebilir hem de farklı modelleri ile şıklığınıza nokta koyabilirsiniz. Gelinliğinizi aldıktan veya kesin karar verdikten sonra ayakkabı almalısınız. Gelin ayakkabısı önceden alındığı zaman ortaya uyumsuz bir görüntü çıkabilir. Bu da kimsenin istemediği bir sonuç olacaktır. İşte tam da bu yüzden gelinliğinize özel ayakkabı tasarımlarına ve modellerine gelinlik modeli ön planda tutularak karar verilmelidir. Gelinliğiniz ile uyumsuz olan renkli ayakkabıların şık görüntüsü tonaj farkında ne yazık ki aynı sonuçları çıkarmıyor. Gelin ayakkabılarının çok fazla görünmediğini düşünüyorsanız eğer yanılıyorsunuz. Herkesin gözünün üzerinizde olacağı bir gece de ayakkabınızın görünmemesi neredeyse imkansız. Sadece fotoğraf çekimleri bile düşünüldüğü zaman ömür boyu bakacağınız fotoğraflardaki görünümün ayakkabı detayı ile bozulması sinir bozucu olabilir. Tam da bunun için ayakkabı seçimlerinizde dikkatli olmanız önerilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yedek Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde gelinlik ayakkabısı modelleri, yedek gelin ayakkabısı modelleri ve yedek gelin ayakkabısı nasıl olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardantelli ayakkabı modelleri,dantelli ayakkab modelleri,GELIN DANTELLİ AYAKKABILARI,dante gelin ayakkabıları,dantelli gelinlik ayakkabi modelleri,gelin ayakkabıları dantelli,GELIN DANTELLİ AYAKKABILARI MODELLERİ,kısa gelinliğe gelin ayakkabısı,renklı gelın ayakkabısı dandellı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>