Dantel İşlemeli Duvak Modelleri

Dantel İşlemeli Duvak Dantel İşlemeli Duvak Modelleri

Dantel İşlemeli Duvak

Bazı aksesuarlar vardır ki gelinliğin vazgeçilmez parçasıdır. Mesela duvaksız bir gelinlik düşünülemez.  Gelinliğin vazgeçilmez klasiği duvaklar gelinliğe ve gelin adaylarına ayrı bir hava katmaktadır. Eskilerden beri gelen bir gelenek olan duvak, gelinlik modelleri ile bütünleşmiş bir parça sayılmaktadır artık.

Her şeyin modası değiştiği gibi duvakların da modası değişmektedir. Geçmişte daha çok sade tercih edilirken, son dönemlerde ise genellikle dantel işlemeli tercih edilmektedir.  Dantel işlemeli duvak modelleri ile gelinliği kombin yaparken dikkat etmelisiniz. Eğer gelinliğinizin büyük bir bölümü dantel işlemesine sahipse duvakta daha sade dantel işlemesi tercih edebilirsiniz. Eğer gelinlik sade bir model ise dantel işlemeli duvak modelleri ile gelinliğe hareket katabilirsiniz. Dantel işlemeli duvak modelleri aynı zamanda size romantik bir hava katacaktır. İster uzun duvak tercih edin isterseniz kısa bu duvak modelleri için dantel işlemeli duvak modelleri tercih etmenizi tavsiye ederim.  İyi bir gelinlik seçimi kadar duvak seçimi de oldukça önemlidir. Duvak ve gelinlik arasında uyum sağlamanız gerekmektedir. Dantel işlemeli duvak modellerini gelinliğinizle kolayca kombin yapabilirsiniz.

Gerçekten de duvak seçimi çok önemlidir. Sade bir gelinlik ile dantelli duvak kullanırsanız bu sizi hoş bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacaktır. Ya da tam tersi ışıltılı ve gösterişli bir gelinlik ile daha az dantel işlemeleri olan bir duvağı beraber kullanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz uyumu yakalamış olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Gelin Taçları başlıklı makalemizde Gelin Tacı ve Gelin taçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarduvak,gelinlik duvak modelleri,duvak modelleri fiyatları,duvak modelleri ve fiyatları,dantel duvaklı,dantel duvak modelleri,uzun dantelli duvak,gelin duvak modelleri,işlemeli duvak modelleri,uzun duvak kısa duvam
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>