Dantel Gelinlikler 2015

dantel gelinlikler 2015 13 266x400 Dantel Gelinlikler 2015Gelinlik modeli denilince dantel artık olmazsa olmazların arasına girdi neredeyse. Dantelli gelinlikler 2015 yılında daha çok ön plana çıktığını bilmek ve belirtmek aslında çok da beklenmedik bir durum değil. Özellikle de bohemin yaygınlaşmaya başladığı günümüz trendlerinde dantel sadece gelinlik modellerinde değil günlük kombinlerinde baş tacı oluyor. Dantelli arasında nasıl bir seçim yapılacağı ise tamamen kişinin vücut proporsiyonuna bağlı. Aslında bu sezon yeni gelinlik koleksiyonlarında en belirgin özellik dar kesimin bolca kullanılması. ya çok dar ya da oldukça gösterişli denecek kadar kabarık. Bu kabarıklık da balo tipi gelinlikler olarak adlandırılıyor. Balo tipi gelinliklerde de dar kesim gelinliklerde de en yoğun kullanılan detay ise güpürler ve danteller.

Dantelli gelinlikler 2015 sezonunun tüm koleksiyonlarında rastlanıyor. Hal böyle olunca da farklı kesimlere sahip ama küçüklü büyüklü detaylarında dantel barındıran modellere öncelik tanınabilir. Sırt dekoltesinin biraz daha geride kaldığı, kayık yakalı ve geniş yaka olarak adlandırılan omuz detaylı gelinliklerin daha çok öne çıktığı yeni sezonda yaz gelinleri dantele doyacak gibi gözüküyor. Dantel gelinlik modelini daha zengin, şık ve üstelik daha zarif gösteren bir detay olduğundan hemen hemen her gelinlik modelinde kullanılıyor. Sizde hem şık hem sade hem de aynı zamanda zarif bir duruş sergilemek istiyorsanız dantel detaylı gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Vücut proporsiyonuna gelince ise kısa boylu ve minyon tipli bayanlar dar kesim, uzun ve daha iri bir vücut hattına sahip bayanlar ise kabarı gelinliklerden tercih edebilirler.

Bir önceki yazımız olan Vintage Gelinlikler başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, vintage gelinlik modelleri ve vintage gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 dantelli gelinlikler,tek omuz dantel detaylı gelinlik,2015 gelinlik dantel,dantel detaylı gelinlik 2015,dantel gelinlikler2015,tamamamen dantel gelınlkler,türk gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>