Dantel Detaylı Gelinlik Modelleri

dantel detayli gelinlik modelleri 3 266x400 Dantel Detaylı Gelinlik ModelleriDantel ilk etapta gelinlik modelleri üzerinde çok klasik bir detay olarak düşünülse bile gelinliğin tüm zarafetini ortaya çıkartıyor. Dantel detaylı gelinlik modelleri 2014 senesine damgasını vuran sırt dekoltelerinde yaygın olarak kullanıyor. 2015 gelinlik modelleri düşünüldüğü zaman dantel detayı yeni sezon gelinlik modelleri için de öncelikli kullanılan detaylar arasında top noktada sıralanıyor. sadece detaylarla sınırlı kalmıyor. Baştan aşağıya dantel olarak tasarlanan gelinlikler olduğu kadar sadece kol ve dekoltelerde de kullanılabiliyor.

Dantel detaylı gelinlik modelleri şık ve sade olmak isteyen gelin adayları için ideal seçimleri temsil ediyor. Dantel gelinlik modelleri arasında bir seçim yaptıysanız ayakkabınızın gelinliğinizden çok daha sade olması gerekiyor. Ayrıca takı detayında da yine sadeliği temsil etmeniz tavsiyeler arasında. Özellikle de sırt dekoltesinde işlemeli bir dantel detayı kullanmayı düşünüyorsanız tekli inci küpeler kullanarak sadeliğinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Dantel kullanımı gelinlik modelleri üzerinde taşlarla bezenmiş ise inci yerine tek taş ve sade küpe kullanabilirsiniz. Gelinliğinizin üzerinde detaylar yoğun ise kolye, bileklik gibi ayrıntılardan kaçınmalısınız. Boyun bölgesine kadar kapalı ve transparan dantelli gelinlik modelleri içinde en muhteşem aksesuar saçlarla yansıtılmalı. Taşlı taçlarınızla gösterişli bir hava yaratmanız mümkün. Ayrıca kapalı gelinlik modellerinde aksesuarlarınızı gelinlik broşları ile de süsleyebilirsiniz. Özellikle de bu seçim aksesuar kullanmayı sevenler için oldukça pratik bir seçim olacaktır. Son olarak da düz ve sadeliğinizi kalın kuşaklarla da ön plana çıkarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nikah Elbisesi Modelleri başlıklı makalemizde düğün öncesi elbise, nikah elbiseleri ve nikah için elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardantel detaylı gelinlik,2015 siyah detayli kupe modelleri,dantel detaylı gelinlikler,gelinkte dantel detayı,danteli gelinlik modelleri 2015,dantel detayli kinalik modelleri,nikah elbisesi dantel detaylı,DANTEL DETAYLI GELİNİLKLER,dantel detaylı 2016 model gelinlik,2015 dantel nişanlık modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>