Dantel Balık Etek Gelinlik Modelleri

dantelli balik etek gelinlik modelleri 11 400x400 Dantel Balık Etek Gelinlik ModelleriGelinlik modellerinde dantel detayı her zaman modelin çok daha asaletli durmasına yardımcı olmuştur. Dantelli gelinlik modelleri ile zarif bir görünüm yakalamak çok daha kolay olduğundan son üç sezondur gelinlik trendleri arasında yerini neredeyse sabitledi. Dantelli balık etek gelinlik modelleri sadece dantel detayı kadar favori seçimlerin arasında sayılıyor. Görünüm bakımından hem zarif hem de oldukça şık bir olan modeller her gelin adayının rüyalarını süsleyecek kadar güzel bir görünüme sahip.

Dantelli balık etek gelinlik modelleri kesim olarak iki farklı türde incelenebilir. İlki keskin geçişlere sahip bir kuyruktan oluşan model, ikincisi ise daha yumuşak geçişlere sahip model. Her ikisini de günümüz trendleri arasında görmek mümkün; fakat keskin geçişli bir balık etek her zaman daha riskli bir seçimi de beraberinde getiriyor. Bunun nedeni de vücudun boyunun kesilmesi. Görünüm bakımından gelin adaylarını olduğundan kısa gösterebilir. Yumuşak bir vurguya sahip balık etekler ise hem daha zarif bir yapıyı hem de olduğundan daha ince bir yapıda gözükmesini sağlayabilir. İşin içerisine bir de dantel detayı katıldığı düşünüldüğünde ise kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Dantelli modeller gelinliğin sadece kol, sadece sırt, üst ya da sadece alt kısmında kullanılabilir. Ayrıca tüm gelinlik modelinin baştan aşağıya da dantelle süslenmesi de mümkün. Bundan da anlaşılacağı gibi birçok modeli mevcut olan bu gelinlikler vücudun hatlarına göre değerlendirilmelidir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Kış Tasarımı Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 kış sezonu gelinlik modelleri, 2015 kış tasarımlı gelinlik modelleri ve 2015 kışlık gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbalık model dantel gelinlikler,dantelli balık gelinlik modelleri,balık dantel gelinlik,balık etek çeşitleri,GELİNLİK ETEKLER,can etek gelinlik modelleri,yumuak dantelden gelinlik modelleri,dantel balık,dantel balık etek modelleri,balık modelli dantelli gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>