Dalgalı Gelin Başı Modelleri

dalgalı gelin basi modelleri 10 400x266 Dalgalı Gelin Başı ModelleriGelin saçı modasında ön plana çıkan modeller arasında bulunan salık saçlar, gelinlik için saç aksesuarlarının da vurgulanmasına neden oldu. Dalgalı gelin başı modelleri incelendiği zaman hem doğal, natürel bir görünüm yakalarken hem de kullanılan gelin başı aksesuarları ile tarz bir görünüm oluşturmak mümkün. Gelin saçında dalga daha çok iri ve boyun bölgesinden aşağıya doğru yoğunlaşan modeller ilk sıralarda tercih ediliyor. modellerindeki bu aşağıya verilen hacmin, başın yukarısında başlamamasının nedenleri arasında da çok kabarık bir görünümü engel olmaktır. Kabarık saç normalde çok hoş durabilir; fakat düğün günü gelin adaylarını rahatsız da edebilir.

Dalgalı gelin başı modelleri bozulması en imkansız gelin saç modelleri arasındadır. Bozuk fön gibi duruşu ile çok iyi spreyle muhafaza edilebilir ve gece boyu ilk yapıldığı görünümü kaybetmez. Ayrıca topuz modelleri, duvak ve gelin başı aksesuarlarından dolayı zamanla deforme olabilir. Açık ve salık gelin saçı modellerinde ise böyle bir risk yoktur; çünkü materyalin ağırlığı saça değil baş kısma verilir. Bu durumda saçın bozulmasına etken bir nedeni ortadan kaldırmaya yeter. Öncelikle dalgalı saç modelleri arasından seçim yapmak için saçlarınızın uzun olması gerektiğini bir şart olarak kabul etmeyin. Muhakkak düğün günü öncesinden saç provası yaptırarak istediğiniz saç modelini deneyin ve yakışıp, yakışmayacağına karar verin. Son olarak da saçlarınızdaki buklelerin bozulmaması için iyi ve başarılı saç kozmetik markalarını tercih edin.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizde kahküllü gelin başı modelleri, kahküllü gelin saçı modelleri ve kahküllü gelin saçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkivircik sac modelleri dügün icin,su dalgası gelin başı,dalgalı nişan sac,acik dalgali sac modelleri,dalgalı gelin saç modelleri,açık dalgalı gelin saçı modelleri,su dalgası gelin saç modelleri,salık gelın bası modellerı,gelin başı dalqalı topuzu,gelin başı açık dalgalı saç
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>