Dağınık Gelin Saçları

daginik gelin saclari 11 266x400 Dağınık Gelin SaçlarıMevsim ilkbahar ve yazı gösterdiğinde de düğün sezonunun açılış sinyalleri de verilmeye başlar. Düğün hazırlıkları tatlı bir telaşa dönerken en çok gelinlik modeli arayışı ve saç modeli kararsızlıkları ikilemde bırakır insanı. Dağınık gelin saçları 2015 düğün sezonu için büyük bir yere sahip. Bunun nedeni de aslında gelinlik modellerinin çoğunun sadeliği yansıtması. Bilindiği gibi düğün hazırlıkları içerisindeki gelin adayının gelinlik modeli seçimi saçından makyajına, ayakkabısından aksesuarlarına kadar etkileyen bir durum. Hal böyle olunca da çok yapılı ve düzgün saçlar biraz tuhaf kaçabiliyor. Öncelikle dağınık gelin başı modelleri aslında birçok avantajı da beraberinde getirir. Örneğin saçlarınızın bozulma riski yoktur, çok daha natürel bir havanız olacaktır ve son olarak da trendleri takip eden bir stilin sahibi olduğunuz gerçeği doğacaktır.

Dağınık gelin saçları model olarak farklılık gösterebilir. Senenin trendlerinden bir yol izlemek istiyorsanız eğer salık saçlarınıza çiçek taçlar takabilirsiniz. Ayrıca bu sezon ense topuzları da oldukça popüler. Ense topuzları kısa gelin saçları için de ideal bir seçimdir. Genel bakımından dağınık görünüm de yine kısa saçlarınıza sunulan bir başka alternatifi beraberinde getirecektir. Tabii ki de sadece ense topuzu ve salık saçlı gelin saçları trendleri oluşturmuyor. Bunların dışında bozuk örgüler, atkuyruğu saç modelleri de yine popüler seçimler arasında sıralanıyor. Saç uzunluğuna ve yapısına uygun gelin başı seçmelisiniz. Aynı zamanda da duvak modelini de kesinlikle göz ardı etmemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Örgü Gelin Saçı başlıklı makalemizde gelin başı, ve örgü hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsalaş gelin saçları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>