Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

cicekli gelin taci modelleri 10 266x400 Çiçekli Gelin Tacı ModelleriGelinlik modelleri her sene değişime uğrarken, bu furyaya tüm aksesuarlar ve duvak seçimleri de katılıyor. 2014 gelinlik modası bohem ve hippi tarzını desteklerken,  de popülerliği artan seçenekler arasında yer alıyor. Rengarenk canlı çiçeklerle hazırlanmış taçlar gelin adaylarının şıklığını desteklerken, muhteşem bir görünüme kazanmalarını da sağlıyor. Pembe, mor, beyaz, sarı, turuncu çiçeklerden farklı modeller üretmek mümkün. Çiçekli taçlar için artık günümüzde farklı modeller veriliyor. Sade düz taç ya da farklı asimetriğe sahip taçlardan seçimler yapabilirsiniz.

Çiçekli gelin tacı modelleri için hazırlanan saçlarda da farklı tarzlar yansıtılabilir. İster saçınızı açık bırakıp doğallığa dikkat çekebilir, isterseniz de örgülü saç modelleri, iri dalgalı saç modelleri ve hatta topuzla bile bu muhteşem taçları kullanabilirsiniz. Canlı çiçekli gelin tacı modelleri duvaklarla da beraber kullanılabilir. Çok büyük ve gösterişli taçlar kullanabildiğiniz gibi ince ve sade gelin tacı modellerinden de tercih edebilirsiniz. Çiçekli taçlar gelinliğinizin sadeliğine farklı bir görkem katarak renkli seçenekleri ile görüntünüze harekette katacaktır. Çok abartılı büyük çiçekler için saçlarınızı açık bırakmanız hoş bir görünümün ortaya çıkmasına yardım eder. Renkli ve farklı çiçeklerin bir araya gelmesi ile de üretilebildiği gibi aynı zamanda da kişiye özgü sadece tek renk tercih de edilebilir Gelin tacında çiçek kullananların çiçek buketlerinde daha sade tercihler vermesi gereklidir. Görüntünüze çiçek bahçesi edası vermemek adına çok dikkatli olmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Gelin Broş Modelleri başlıklı makalemizde gelin broş modelleri, gelin çiçeği broş modelleri ve gelin için broş modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarçiçekli gelin tacı,çiçekli taçlar,çicekli taç,gelin çiçekli taç modelleri,gelin çiçek taçları,gelin tacı çiçeği,çiçek gelin tacı,çiçek tacı,çiçekten gelin taçları,çiçek gelin taçları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>