Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

Şık Çiçekli Gelin Saçı Modelleri Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

Şık Çiçekli

Düğün sezonunun yaklaşmasıyla da beraber gelin adaylarını hayli bir telaş almıştır. Gelin adaylarının düşünmesi gereken birçok önemli nokta vardır. Tabi bunun başında gelinlik gelmektedir. Ve bunun sonrasında ise kısa bir zamana saklanan diğer ufak tefek ayrıntılar vardır. Aslında uzun zaman ayrılması gereken konulardan birisi de gelin saçı yapımıdır.

Gelin saçı modeli seçimi genelde son güne bırakılmaktadır. Ve gelin adayları bu yüzden sıkıntı yaşamaktadırlar. Aslında gelin saçı modeli önceden tercih edilmeli ve denenmelidir. Gelinliğinize ve yüzünüze en çok yakışan modeli bulmanız lazımdır. Bende bunun için size 2014 gelin saçı trendlerinden bahsetmek istiyorum. Her ne kadar taç modası devam etse de bu sene bunun yerini  almaktadır. Çiçekli gelin saçı modelleri hem zarif hemde aynı zamanda oldukça doğal durmaktadır. İster saçınızı dağınık bırakın, ister düz olsun isterseniz de dalgalı, isterseniz de topuz yaptırın hiç önemli değil kullanacağınız bir çiçek saç aksesuarı sizi oldukça zarif ve hoş gösterecektir. Küçük küçük çiçeklerden oluşturulmuş bir taç  modelini dağınık saçınızda kullanabilirsiniz. Ya da renkli bir çiçek modelini topuzunuzun üstünde bir yere yerleştirebilirsiniz. Gelin çiçeğiniz ile de kombin yapabilme şansı sağlamaktadır bu tarz saç modelleri.

Bir önceki yazımız olan 2014 Nişan Saçı Modelleri başlıklı makalemizde Nişan Saçı Modelleri ve Yeni Nişan Saçı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarcicekli sac modelleri,çiçekli gelin saç modelleri,cıceklı tac modelleri,çiçekli gelin başı modelleri,gelin saç çiçeği,daginik topuz cicekli modelleri,çiçekli nişan saçı modelleri,çiçekli saç modeli,çiçekli gelin başı,çiçekli nişan saç modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>