Christian Louboutin Gelin Ayakkabıları

 

Christian Gelin Ayakkabısı Christian Louboutin Gelin Ayakkabıları

Christian Gelin Ayakkabısı

    Evlilik, her genç kızın hayallerini süsleyen bir olaydır. Öyle ki bir çok kız, düğününde giyeceği gelinliğin hayalini yıllar boyunca kurarlar. Bu kadar kutsal ve önemli bir konuda, en çok dikkat edilen detay genellikle gelinlik oluyor. Fakat en az gelinlik kadar önemli bir unsur olan gelinlik ayakkabısı asla geri plana atılmaması gereken bir parçadır.

Gelinliğin ne kadar güzel olursa olsun ayakkabı ile yeterli düzeyde kombinlenmemesi durumunda sonuç felaket olabiliyor. gelinlik ayakkabısı ise siz değerli gelin adaylarına birbirinden mükemmel modelleri sunuyor. Christian Louboutin ayakkabılarının en temel özelliği olan kırmızı tabanları, tabi ki gelinlik ayakkabılarında da vazgeçilemeyen unsur olarak karşımıza çıkıyor. Gelinlik ayakkabısı modelleri arasında göze en çok çarpan modeller daha çok taşlı ve parlak modeller oluyor. Taşlı ayakkabılar bir süredir ayakkabı modasında etkin bir faktör ve gelinlik ayakkabısı konusunda da ciddi oranda söz sahibidir diyebiliriz.

Christian Louboutin gelinlik ayakkabısı, modelleri arasında sivri burunlu modeller fazlasıyla tercih edilmekte olan parçalar arasında. Bunun haricinde bilekten bağlamalı modellerdeki Christian Louboutin farkını belli eden tasarımlar sayesinde gerçekten çok hoş ve çekici ayakkabı modelleri oluşturulmuş durumda. Parlak pembelerin sıklıkla kullanıldığını gördüğümüz modeller arasında, bu tarz renkleri sevenlerin mutlak surette bir göz atmalarında fayda olacaktır. Süet ayakkabıların yükselişte olduğu bir yıla girdiğimiz için gelinlik ayakkabılarında da oldukça popüler modellerden biriside süet modeller oluyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Yeni Moda Gelin Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde ve Yeni moda gelin ayakkabıları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarchristian louboutin ayakkabı fiyatları,acik uclu platform topuklu ayakkabi,louboutin gelinlik ayakkabısı,gelin ayakkabilari köln,christian louboutin ayakkabı,louboutin ayakkabı,christian louboutin ayakkabı gelınlık,alex Köln ringe öffnungszeiten,yüksek topuklu gelin ayakkabısı fiyatları,christian louboutin gelin ayakkabıları fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>