Cesaret Gerektiren Slim Fit Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalleri arasında bulunan gelinlik modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda geniş bir konsept oluşturuyor. Her renk, model, işleme, sade ve zerafetin ön planda olduğu gelinlik modelleri genç kızlar tarafından oldu olası fazlasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Düğün mevsiminin açılması ile heyecanın doruk noktalara ulaşmaması imkânsız gibi görünüyor. Yapılacak olan düğün hazırlıkları, alınması gerekenler derken tabi ki de genç kızlarımız için en önemli odak noktasında gelinlik yer alıyor.

Neyse ki bu konuda firmaların seri ve hızlı üretimleri, her taraz hitap eden modelleri seçimi zorlaştırıyor gibi görünse de fazlasıyla seçenek imkânı sunuyor. 2015 gelinlik modelleri arasında ön plana çıkan herkesin rahatlıkla tercih edemeyeceği kadar cesur ve seksi gelinlik olan Slim fit tüm dikkatleri zarif bir o kadar da cesaret gerektiren gelinlik modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Diğer gelinlik modellerinden farklı bir konsept sergilese de kalıp olarak daha dar olması ile vücudu sararak, derin dekolteleri ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Slim fit gelinlik modelleri üzerinde de sık aralıklarla kullanılmakta olan dantel ve taş işlemeleri yer almakta.

Tercihler doğrultusunda gerçekleşen, uzun kol ayrıntısı üzerinde kullanılan, çeşitli işlemeler zengin konsept oluşturmasının yanı sıra tarzınızı ortaya çıkartmaya fazlasıyla yardımcı her sene değişiklik gösteren gelinlik modellerinde bu sene çılgın modellerin hakim olmasının yanı sıra sizin istekleriniz doğrultusunda model üzerinde fazlasıyla değişim yapabilmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Tüp Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Tüp Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkız gelinlikleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>