Cengiz Abazoğlu 2014 gelinlik modelleri

Uzun Cengiz Abazoğlu 2014 Gelinlik Modelleri Cengiz Abazoğlu 2014 gelinlik modelleri

Uzun Cengiz Abazoğlu 2014 Gelinlik Modelleri

ngiz Abazoğlu moda ikonu ve ülkemizin dünyaca üne sahip modacılarından birisi olarak biliniyor. Bu unvanları hak edecek derecede başarılı işlerin altına imza atan ünlü modası, özellikle gelinlik konusunda ülkemizde ve dünyada çıtayı çok yukarılara çekmiş bulunuyor. Her sene düzenlediği defileler ile gelin adaylarının beğenisini kazanmayı başaran modacı, 2014 yılında da farklı bir şey yapmayarak çok sayıda ve mükemmel görüntüye sahip gelinlik modelleri ile piyasaya giriş yapıyor. Bu sene de adından fazlasıyla söz ettireceğe benziyor.

Cengiz Abazoğlu 2014 gelinlik modelleri arasında uzun etekli modeller en çok dikkat çeken modeller arasında başı geçiyor. Ciddi manada uzun olan etek yerleri süpürerek görsel olarak tam bir kuğu görünümü kazandırıyor. Bu tarz modeller daha çok uzun boylu gelinlik için ideal diyebiliyoruz. Eğer boyu kısa gelin adayları tarafından tercih edilirse gelinliğin etek boyu biraz kısaltılmalı aksi halde gelin adayının boyunun daha da kısa görünmesine sebep olacaktır.

Cengiz Abazooğlu 2014 gelinlik modelleri içerisinde drapeli modellere de ayrıca bir göz atılmasını tavsiye ediyoruz. Son derece tatmin edici modelleri bulabileceğiniz drapeli gelinlik modelleri arasından kendi zevkinize ve beden ölçülerinize uygun bir modeli mutlaka bulacaksınızdır. Aynı zamanda fırfırlı gelinlik modelleri de özel olarak ilgiyi hak edecek kadar iyi bir iş çıkartılmışa benziyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelelri ve Yeni 2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelelri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarcengiz abazoğlu gelinlik,cengiz abazoğlu gelinlik modelleri,cengiz abazoğlu,cengiz abazoglu gelinlikleri,cengiz abazoğlu gelinlik tavsiyeleri,cengiz abazoğlu modelleri,cengiz abazoglu gelinlik 2014,cengiz abazoğlu gelinlikler,cengiz abazogku nisankik tasarimlari,cengiz abazoglu gelinlik fiyatlari
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>