Canlı Gelin Çiçeği Modelleri

canli gelin cicegi 1 266x400 Canlı Gelin Çiçeği ModelleriDüğün hazırlıkları aslında aşama aşama incelenmesi gereken bir konudur; çünkü detayların içinde ince ayrıntılar gizlidir. Bu gizli ayrıntıların bir tanesi de canlı gelin çiçeği modelleri ilk sıralarda yerini alır. Neden gizli olduğuna gelince; çünkü zaten gelinlik modelinizle beraber yapay gelin çiçeğiniz hazırlanır. Bu aslında son yıllarda gelin adayları tarafından pek kullanılmasa bile, ayrıntıların atlanması ve unutulması durumunda kullanılabiliyor. Çok yoğun kullanılmaması nedenleri arasında da gelinlik rengi ile hemen hemen aynı tonlarda ve hep aynı modellerde üretilmesi olabilir.

Canlı gelin çiçeği modelleri arasından seçim yaparken renk kombinasyonuna dikkat edilmeli. Son zamanlarda ki natürel gelin imajı trendi ile daha çok ön plana gelen gelin buketleri, yeni toplanmış görüntüsü de verebilir. Bunun için çok  yapılı bir buket modelinden kaçınabilirsiniz. Bukete dolandırılmış sade bir kurdele bile yeterli olabilir. modelinin sadeliği çiçek seçimindeki renkler ve canlılıkla orantı kurulmalıdır. Neden ? Diye kendinize sorabilirsiniz. Bunun aslında iki tane önemli nedeni vardır. Birinci nedeni tüm fotoğraflarınıza bakarken renkleri ile çok muhteşem görüntülerin çıkmasına yardımcı olur. İkinci nedeni ise gelinliğiniz ile bir üretilen yapay gelin çiçeğiniz size hatıra olarak kalırken, canlı gelin buketini düğün sonu arkadaşlarınıza atabilirsiniz. Bu vesile ile de düğün gününüzden hatıra olarak çok hoş bir anı türeyebilir. Kısacası düğün hazırlıklarında ekstra bir ihtiyaç gibi görünse bile ekstra anı biriktirmenize de katkı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Gelinlik Şapka Modelleri başlıklı makalemizde gelinlik şapka modelleri, gelinlik şapkası ve gelinlikte şapka nasıl kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarcanlı gelin çiçekleri,gelinlik aksesuar modelleri,canll gelin modeleri,canlı çiçekten buket yapilisi,canlı gelin çiçeği modelleri fiyatları,canlı gelin buketi,gelin çiçeği canli,canlı çiçek yapımı modelleri,CANLI ÇİÇEK MODELLERİ,canlı gelin
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>